Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DENT sene sonuna 2 dolar olur mu?

Merhabalar arkadaslar.
Dent coin bir cogunuzun bildiği gibi e sim projesiyle daha da cok tanindi.
Sahsen ben de dent uygulamasini indirdim.
Haricinden 2021 yili tokyo olimpiyatlarinda sponsor olmasida dent icin guzel bir adim gibi duruyor.

Soylentilere gore sene sonuna 0.75 ile 1 dolar arasi olacagi konusuluyor.
Gectigimiz 2 ay icerisinde %700 den fazla deger kazanmis bir coin olarak dentin bu hedefine ulasacagini sahsen dusunuyorum ben. Sizler ne dusunuyorsunuz bu konuyla alakali?

Merhabalar arkadaslar.
Haricinden 2021 yili tokyo olimpiyatlarinda sponsor olmasida dent icin guzel bir adim gibi duruyor.

Gectigimiz 2 ay icerisinde %700 den fazla deger kazanmis bir coin olarak dentin bu hedefine ulasacagini sahsen dusunuyorum ben. Sizler ne dusunuyorsunuz bu konuyla alakali?
Benceee olur yada olmaz cok kararsızım ama tabiki bunu güncelmizdeki borsa durumu belirleyecektir önümüzdeki günlerde bekleyip görücez
Teşekkürler yakşamlar

2 gündür çok yıprandı 0.008 seviyelerine kadar düştü. Sene sonuna kadar x100 yapar mı muamma ara ara gir çık yapıyorum ben ama şu anki süreçte sadece beklemedeyim. YTD.

2 gündür çok yıprandı 0.008 seviyelerine kadar düştü. Sene sonuna kadar x100 yapar mı muamma ara ara gir çık yapıyorum ben ama şu anki süreçte sadece beklemedeyim. YTD.
Takip ettigim bir yatirimci 9 ay once 2 bin liralik dent aldigini soylemisti ( kanitlayarak), dent 200 seviyelerine ciktiginda da parasinin 150 bin tl oldugunu gostermisti :) 1 sene sonrasinda, bu denli iyi projeye sahip bir coinin 100x yapabilmesi bence muhtemel geliyor. Ytd.

Öncelikle merhaba vallaha açıkcası artar mı azalır mı bunu bilemeyiz hem bugün artsa yarın yine düşer bu borsa işleri para işleri falan ne olup ne olumuyacağı belli olmayan işler zamana bırakıcaz bekleyip görecez yapcak birşey yok malesef

Merhabalar arkadaslar.

Söyle tren tüm açıklamalarda ben de bunun doğru olduğunu görüyorum ve kanıtlanmış olduğunusöyle tren tüm açıklamalarda ben de bunun doğru olduğunu görüyorum ve kanıtlanmış olduğunu düşünüyorum

DENT'in iş ortaklarından bir tanesi Samsung. Önümüzde ki yıl üretilecek olan Samsung marka cep telefonlarının DENT e-sim özelliği ile satışa sunulabilme olasılığı konuşuluyor.
Bu yıl sonunu bilmem ama gelecek yıl Samsung'un böyle bir adım atması bilinirliği epey arttıracaktır.
İlgili konum; https://satoshiturk.com/threads/dent-tokeni-mercek-altina-aldim.6562/
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri