Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DENT Token'i Mercek Altına Aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gknacr

Yüzbaşı
dent coin inceleme.png

Şubat başında ilgimi çeken birkaç tokenden biri olan DENT, telekomünikasyon sektöründe hizmet veren Hong Kong merkezli DENT Wireless firmasının tokenidir. Firma misyon olarak geleneksel simlartların yerini dijital simkartlara bırakacak teknolojiyi geliştirmeyi ve yaygınlaştırmayı amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda kullanıcılarının kripto para cüzdanları ile kontör yüklemesi, fatura ödemesi, uygulama içi satın alma işlemleri ve kişiler arası para gönderme alma işlemlerini gerçekleştirmek üzere DENT tokeni geliştirmiştir.
Ethereum ağında çalışan DENT, telekomünikasyon ürünlerinin ve dijital simkartların blockchain teknoloji ise satın alınmasına olanak sağlıyor. Geçen ay bir ivme yakalayan bu token ilgimi çekti ve mercek altına aldım.

Firmanın Samsung, Ethereum Alliance ve GSMA gibi büyük firmalarla ortaklıkları var. 2021 yol haritaları ise oldukça dikkat çekici.

2021 yılı planlanan yol haritasında planlananlar;
-Tokyo yaz olimpiyatlarında kullanılmak üzere bir cihaz ve ağ bağlantısı kurulumu yapacak olmaları
-Windows 10 tabletler ve dizüstü bilgisayarlar için DENT dijital e-sim etkinleştirme güncellemesi
-E-sim dijital veri ticaretleri
-Facebook, Twitter, İnstagram ve Snaphcat gibi sosyal medya platformlarında promosyonlar başlatılması.

Firmanın şuan dünya genelinde 80'den fazla ülkede hizmet verdiği ve 2021 yılı sonunda küresel çapta bir internet erişim ağı kurmayı planladığı görülüyor.
DENT'in toplam arzı 100.000.000.000 adet ve şuan piyasada dolaşan toplam DENT miktarı 93.690.412.211 (Coinmarketcap'tan alınan bilgiye göre).

Piyasada ki arzı maksimum arza yaklaşmış durumda ancak piyasa arzının büyük bölümünün DENT geliştiricilerinin elinde olduğu biliniyor. Bu durum geliştiricilerin piyasa müdahalesi ihtimalini ortaya çıkarıyor ve yatırımcılar bu yüzden DENT'e kesin güven duyamıyor. Ancak elde tutulan bu tokenlerin şuana kadar piyasa üzerinde hiç bir etkisi gözlemlenmemiş. Yani ortada yapılan bir manipülasyon yok.

Firmanın hizmet verdiği sektör, dijital dönüşüm fikri ve 2021 yol haritası ilgimi çekti. Şimdilik bu token ile ilgili gelişmeleri ve fiyat hareketlerini izlemeye alacağım. DENT ile ilgili eklemek istediğiniz hususları yorum bölümünde paylaşırsanız sevinirim.

Bu içerik DENT token ile ilgili inceleme yazısıdır. Hiçbir şekilde yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.

Bir ara DENT ile Vodafone faturamı ödemiştim. Hey gidi günler hey. :)

Uzun zamandır bir söylenti olarak dolaşan Starlink - Dent işbirliğinin gerçekleşmesi durumunda HODL yapanları çok sevindirebilecek bir token'dir aynı zamanda.

Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir. DYOR lütfen.
Edit: Coin yazmışım token olarak düzelttim.

Son düzenleme:
DENT hakkında yeterli bilgi mevcut. Yorum kasmak isteyen art niyetlilere mahal vermemek için konuyu kilitliyorum. Söylemek istediğiniz daha değerli bir şey varsa DENT hakkında özgün bir konu açarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri