Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dentavox sitesi ile Dentacoin (DCN) Kazanma

Kağan

Uzman Çavuş
dneta.png

Merhabalar herkese öncelikle. Bu yazıda anket doldurarak Dentacoin kazanmak hakkında bilgi vereceğim.

Dentacoin, diş hekimleri endüstrisinin bir coinidir. Ethereum tabanlı olan bu coin, dünya genelinde diş sağlığını artırmak amacıyla üretilmiş ve diş hekimleri ile hastalarına ödüller veren Dentacoin şirketine aittir. Bizler ise, anketler doldurarak Dentacoin kazanacağız.

Öncelikle Dentavox sitesine ücretsiz bir şekilde üyelik işlemini tamamlamalıyız. Bunun için iki farklı yol mevcuttur; ilk olarak Facebook hesabınız var ise, hesabınızı bağlayarak direkt olarak kayıt gerçekleştirebilirsiniz, diğer yol ise; civic wallet hesabınız ile kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bundan sonraki adım ise anket doldurmaktır. Anketler ortalama olarak belirtilen süreler içermektedir. Sürenin uzunluğuna bağlı olarak vaat edilen Dentacoin miktarı da artmaktadır. Ortalama süresi 10 dakika olan anketlerden 10000 Dentacoin kazanabilir ve 10000 Dentacoin ise bu yazımı güncel değeri 0.36$ dır. Piyasanın düşüş eğiliminde olduğunu göz önünde bulunduralım tabi ki.

Siteden para çekimleri ayda sadece bir kere yapılmaktadır ve çekimler DCN yani Dentacoin destekli kripto cüzdanlarına ya da borsalarına yapılmaktadır. Çekme limiti gibi bir bilgilendirme ile karşılaşmadım. Çekim yapma seçeneğini aktif hale getirmek için civic wallet hesabınız gerekmektedir.

Değinmem gereken son kısım ise; anketler doğru bir şekilde cevaplanmasına önem gösteriyorlar, bu yüzden anket içerisinde sizi test etmek için birkaç soru soruyorlar. Bu sorular, bir önceki sorun ne ile ilgiliydi diye gelebiliyor ve ayrıca aynı soruyu birkaç soru sonrasında tekrar sorarak sizi test ediyorlar.

Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım ve günde 5$ elde etmenin kolay olduğu bu siteyi sizlerle paylaşmak istedim.

Site linki paylaşmak sorun olur mu emin olamadığım için bu yazı içinde link paylaşmayacağım ama arama motoruna dentavox yazınca direkt olarak karşınıza çıkmaktadır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,206
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri