Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Derin Bir Düşünce

Derin bir düşünce içinde bulunmak o kadar da kötü bir şey değil aslında. Düşüncelerin içinde kaybolmakta öyle. Ben kaybolmayı sevdim. Çünkü kayboldukça anlamsız görünen şeyleri anlamlı olduğunu görünce çok mutlu oluyorum. Kaybolmayı seviyorum dedim ya, aslında ben gerçeği görmeyi seviyorum. O kadar güzel şeyler var ki ve hayatıma anlam katmak o kadar güzel bir şey ki. Sadece düşündüm ve gördüm. Kar tanesinin içinde bir evim var artık. Huzur dolu bir ev. Beyazlar içinde bir umut. Gökyüzünde ki yıldızlar benim mutluluğum. Kısaca artık benim her şeyim var. Bütün bunları gökyüzümün sahibine borçluyum. Gökyüzüne.

Bu sabah uyandım. Aklımda şubeler vardı. Her biri ayrı bir olaya hizmet eden binlerce şube. Şubeler uzanmış bir tahtanın üzerine sıra halinde. Uyum sağlamak zor değil; fakat seslenmek çok zor. Görüyordum. Kısa kollu uzun boylu şubeler vardı. Yaz mevsiminde kışlık giymiş terden pis kokanları da vardı. İlk defa bu sabah gördüm böyle şubeler. Biri su satardı. Diğer döner. Bir diğeri ise tutmuş sallıyor elinde ateş var. Tüm çevreyi yangına verdi. Şubeler yanmaya başladı. Yangın bana çok yakın geldiği zaman içimden bir ses uyan dedi. Uyandım. Hep çok düşünceden oluyor bunlar dedim. Deliliğin zirve kısımlarıydı. Koydum kafamı tekrar uyudum. Deprem oldu rüyamda. Öyle.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri