Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dijital Para Piyasalarında Yatırımcı Davranışlarının Araştırılması

Herkese iyi akşamlar
Hem iş hayatında hem de akademik hayatta finans dünyasının içerisindeyim ve Dijital Para Piyasalarında Yatırımcı Davranışlarının Araştırılması için Çukurova Üniversite'sinde akademik çalışma yürütmekteyim.Bu çalışma gerçekten önem arz ediyor. Maalesef btc piyasasında yatırımcı davranışlarını inceleyen araştırma az ve bu da sayılı olanlardan birisi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
https://tr.surveymonkey.com/r/GXRJ3BG

Güzel anket olmuş. Emeklerinize sağlık. Sonuçları da öğrenmeyi isteriz. :)

Katkı sağlamak amacıyla anketinize katılım sağladım. Yalnız aynı sorular tekrar ediyor ve anket hiç bitmiyor. En son 1000 civarlarında sıkıldım :) sorun bende mi acaba?
Bende öyle olmadı. Kaç soru olduğuna bakmadım ama 25 30 soru vardı en fazla ve son soruda anketi bitirip butona bastım ve bitti. Sende böyle olmadı mı?

Screenshot_20201029_221836_com.android.chrome.jpg

:) durum bu

Güzel anket olmuş. Emeklerinize sağlık. Sonuçları da öğrenmeyi isteriz. :)
Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sonuçları memnuniyetle paylaşmış olacağız :)
Durumu bildirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Web sitesi kaynaklı bir sorun mevcut ama anketler tamamladığı için bana sonuçları geliyor.Desteğiniz için çok teşekkür ederim :)

Büyük sıkıntı. :D

Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sonuçları memnuniyetle paylaşmış olacağız :)

Durumu bildirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Web sitesi kaynaklı bir sorun mevcut ama anketler tamamladığı için bana sonuçları geliyor.Desteğiniz için çok teşekkür ederim :)
Teşekkür ederim. Merak ettiğimiz önem verdiğimiz bir konu çünkü.

Bu kadar çok sorunun olduğu bir anketi uzun zamandır çözmemiştim. Faydalı olması temennisiyle çözdüm. Sistem üzerine güzel sorular olmuş. Okurken de baya düşünmemiş sağladı. Tabii sonuçları herkes gibi ben de merak ediyorum :)

Bu kadar çok sorunun olduğu bir anketi uzun zamandır çözmemiştim. Faydalı olması temennisiyle çözdüm. Sistem üzerine güzel sorular olmuş. Okurken de baya düşünmemiş sağladı. Tabii sonuçları herkes gibi ben de merak ediyorum :)
Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. Umarım en kısa zamanda örneklem için yeterli datayı elde eder ve sonuçları açıklamaya başlarız :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri