Doge Coin

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Pre-mining: Kripto para piyasaya sürülmeden önce kripto para birimi kurucusu tarafından paranın bir bölümünün çıkarılmasıdır.

farukelhkn

Çavuş
Level 1 (1X)


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Doge coin başlangıçta bir şaka parası olarak piyasaya sürülmesine rağmen, hem yüksek piyasa arzı hem de çıkan ilk paralardan biri olması nedeniyle önemli ölçüde büyümüş durumda.
Bu alt coinin değerinin yüksek toplam arz nedeniyle çok düşük olması ve işlem ücretinin çok düşük olması yaptığım işlemlerde tercih ediyor olmamın ana sebebi olmuş durumda. Özellikle küçük meblağlarda işlem yapıyor ya da sürekli işlem yapıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. XRP ile uzun bir süre işlem yapıp hala yaktığım paramı düşünürken bunları belirtiyorum.
Tercihimin bir diğer nedeni de, dünyadaki hemen hemen tüm borsalarda mevcut olması ve hemen hemen tüm borsalarda işlem gördüğü için paramı ucuza transfer edebilmem.
Ayrıca ucuz ve hızlı transferi sayesinde birçok platformda ödeme sistemi olarak kullanılması değerinin kolay kolay düşmeyeceğini göstermektedir.
Bu nedenlerden dolayı sürekli yatırımcı çeken ve uzun vadeli yatırım yapmak isteyenlerin tercih sebebi olduğu için değeri yıllardır birikimli olarak artıyor ve önümüzdeki birkaç yıl içinde değerinin bu şekilde artacağını tahmin ediyorum.
Bir çok madencilik yöntemi mevcut. İçeriye para akmaz ise değeri ileride düşebilir.
İşlemlerinizi yaparken kullanabilirsiniz.
 

Bu konudan farukelhkn isimli kullanıcıya 0.00000332 Bitcoin verilmiştir

Rengarengo

Üsteğmen
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)


0.00035066
  • 0.00000000  
  • #2
Bir vakit ptc siteleri 30 saniyelik site reklam izleme karşılığı 1-3 doge veriyordu. Aslında fiyatı çok da artmasa da şimdilerde bunu da satoshi olarak veriyorlar.
 
Üst