Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nedir Doge Madenciliği Hakkında Bilgiler

Mehmetdemir.xd

Uzman Çavuş
Bildiğimiz üzere zamanımızda çok popüler olan Doge madenciliği çok meşhur olmuş durumda. Bunların yanında da birçok dolandırıcı bu durumu fırsat bularak sahte Doge madenciliği sitesi açıyor. Mesela 100 Doge yatırdınız 25 günde maliyetini çıkarıyor, sonrasını kâr olarak vaad ediyorlar.

Ben bu sitelere çok gülüyorum ve dalga geçiyorum. En iyisi güvenilir borsalarda stake etmek daha mantıklısı. Son zamanlarda Elon Musk etkisiyle çok güzel pump yapmış bir koin. Türklerin de ilgi odağı olmuş durumda.

Büyük yatırımcılar tarafından ku*ma*r gibi bahsedilen bu koin, yeni yatırımcılar tarafından ise zengin olunacak ümidiyle yola çıkılıyor. Zaten bu koinin adeti yok. Genellikle Doge shıtcoin yani sonsuz talep olarak biliniyor. Bu koinlerin hiçbir adeti yoktur.

Doge kurucusu tarafından 2015 yılında elindeki tüm Doge koinlerini satarak Honda Cıvıc model araba satın almıştır. Bu zamanda çok pişman olduğunu belli eden bu kurucu sonradan pişman olarak bu sene tekrardan almıştır. Benim görüşüm almakta biraz geç kalmış gibi. Söylediklerim hiçbir anlamda yatırım tavsiyesi değildir. Doge madenciliği de bir işe yaramayacaktır. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri