Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı?

34 kuruştu tanıdıklarıma alın ucuz olanları dedim dogenin bir amacı yok öylesine yapılmış birsey ve yapan zengin oldu zaten.elon da takılıyor oyle iste.bence 1 dolar olacak ytd
aynen öyle dogecoin'i çıkaran kişiler bile aynısını söylediler yani cıkıs sebebi mizah dediler açık açık :) kısa vadede kar edilebilir gözüyle bakıyorumm ama uzun vade için aynısını söyleyemeyeceğim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bencede olucak kısa zamanda öyle hissediyorum inşallah hislerim beni yanıltmaz

$1 dolar olması bence kaçınılmaz bir durum. Ama dogecoinin geleceğini belirleyecek asıl olay ne kadar sürede bu seviyeleri erişeceği. Şuan Elon Musk, Mark Cuban gibi çok fazla milyarder sahip oldukları Dogecoinleri nasıl bir artış olursa olsun satmayacaklarını çok fazla kez dile getirdiler. Ama az miktarda Dogecoin sahipleri kısa vadede kâr elde etmek için olası yükselişlerde sahip oldukları Dogecoinleri satacaklardır. Uçuk miktarlarda Dogecoin sahibi olan milyarderlerin, Dogecoin'in fiyatının artması için twitter vs. kullanarak piyasayı hareketlendirmek istemelerinin sebebi de tam olarak bu. "Küçük yatırımcıların sahip oldukları Dogecoinleri kendi stoklarına eklemek ve piyasa-fiyat hareketlerini yüksek düzeyde kontrol edebilmek.". Açıkcası umarım bu durum gerçekleşir. Bunun yaşandığı bir senaryoda, şuan $1 dolar olup olmayacağı bile tartışmaya açık olan bu kripto paranın tahmin edelimez yerlere eriştiğini görebiliriz.

Son zamanlarda dogecoin'e çok ilgi gösterildiği için dogecoin değerlenmeye başladı sonuç olarak dogecoin 1 doları geçebilir hatta belli bir süre sonra bitcoinle aynı değere ulaşabilir.

Dogecoin 1 dolar olur diye düşünmüyorum bende. 1 dolar olur düşünmemize iten şey de çok tanınması sürekli tavsiye etmeleridir. Araştırmadan bitcoinle kıyaslanıyor ve herkes bununla milyarder olmayı düşüyor. Yanlış düşünce bence

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri