Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı?

Keşke olsa, bugün hemen olsa şuan :D ama nerdee...

Olabilir fakat piyasa işlem hacminin çok ciddi oranda artması gerekiyor. Yani, piyasa içerisinde bulunan para artar ve çok yüklü miktarda para girişi olursa 1 USD fiyat mümkündür.

Olabilir fakat piyasa işlem hacminin çok ciddi oranda artması gerekiyor. Yani, piyasa içerisinde bulunan para artar ve çok yüklü miktarda para girişi olursa 1 USD fiyat mümkündür.
belki işlem hacminin artmasını yada çok para girişini manipüle eden biri çıkar (EM) aya uzaya marsa derken :) doge de uçabilir, olabilirmi bence mümkün . em nin sempatisi devam ederse mümkün :) sosyal medyanın etkileri yadsınamaz :)) ytd

Şu başlıktaki soruyu soran arkadaşlara istinaden.

Arkadaşlar yaratıcısının açıklaması şu,

Siz düşünün...

2014 yılında 40 milyar adet olan coin.

2015 de kurucusu : ben bile tedirginim, diyerek açıklama yapıyor.

yılda 5 milyar adet üretim,

80 Kat arta bir kripto para birimi daha ne kadar artabilir.

Neden herkes bu kripto paraların 7x24 çıkacağın düşünüyor ?
cevabını ben vereyim :
1 - Kolay yoldan zengin olmak.
2 - Hayat koşulları.

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı? Şahsi fikrim : ( OLMAYACAK )

Lütfen teorilerinizi tahminlerinizi yazın arkadaşlar.
Dogecoin instagram ve facebooktaki fake hesaplar gibi amacı ve projesi olmayan bir coin böyle bir coin 1$ seviyesi görürse holo ve bittorrent gibi amacı güzel projesi olan coinler 10$ seviyesi görmeli şahsi düşüncemdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Dogecoin instagram ve facebooktaki fake hesaplar gibi amacı ve projesi olmayan bir coin böyle bir coin 1$ seviyesi görürse holo ve bittorrent gibi amacı güzel projesi olan coinler 10$ seviyesi görmeli şahsi düşüncemdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

site geneli aslında böyle düşünüyor.
ben sizi taktir ediyorum gerçekten,
nedense sizin gibi sükunetimi koruyamıyorum dogecoin hakkında yorum yazarken
dogecoin 1 dolar olacak mı, 10 dolar olacak mı derken, yavaştan bir gülme geliyor bana,

Happy Very Funny GIF by Disney Zootopia

site geneli aslında böyle düşünüyor.
ben sizi taktir ediyorum gerçekten,
nedense sizin gibi sükunetimi koruyamıyorum dogecoin hakkında yorum yazarken
dogecoin 1 dolar olacak mı, 10 dolar olacak mı derken, yavaştan bir gülme geliyor bana,

Happy Very Funny GIF by Disney Zootopia
Güncel durumlara baktıkça hem gülüyor hemde üzülüyorum büyük projeler küçük miktarda sayarken projesiz bir coin onlara göre daha yüksek miktarda olunca içim acıyor ve peşinede gülme alıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri