Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin Artış-Düşüş

İyi sanal paranın amacı zaten para kazanmak .
Tabi millet ucuzdan alıp pahalıdan satmak.
Ayrıca nasıl bir TL etmez diye bir değer biçtiniz onu anlamadım. Ağustos ayında 0,15 kuruslardan aldığımı hatırlıyorum.Bir sene geçmeden 0.80 çıktı. Geri dönüşü 0,44 oldu.
Sonra tırmanışa geçti.herkes bas bas bağırdı yükselecek diye 0.60dan girdim 2.8 sattım.
Benim görüşüm bir coinden yüklü miktar tutacağına her coin bulunsun elinde.
2017 de riple 3500 kat değerlendi.
On tllik riple 35 bin TL kazandırdı.
Bu oranı kumarda bile yakalayamazsın
Bende sana katılıyorum bir coine tüm parayı basmak saçma yıllar yıllar önce Rahmetli dedem bizlere eğer yatırım yapacaksanız hepsini aynı şeye basmayın derdi illaki basacaksınız bile örneğin döviz alacaksınız hepsini dolara değil sterline ve Euroya da yatırım yapın ki biri kaybettirirse diğeri zararı tolera etsin rahmetlinin sözleri hala bizlere akıl vermekte

Artışı ve düşüşünün çok fazla etkene bağlı olduğu ve diğer kripto paralara göre Dogecoin'in daha farklı etkenlere bağlı olduğunu düşünüyorum. Şuan piyasada ki en çok manipülasyona uğrayan kripto para konumunda.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri