Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin Coinbase'de Listelenecek

shiba-inu-shib-dogecoin-gID_4.jpg
Kripto para dünyasının önde gelen lider borsalarından Coinbase Dogecoini Listeleyecek mi ? Hali hazırda bir plan aşamasında olan bu durum önümüzdeki günlerde netleşeceği düşünülüyor.

Tabi bu haberin devamında akıllı yatırımcılar şimdiden yatırım yapmaya başladı ve 24 saat içerisinde Dogecoin yukarı yönlü bir ivme yakaladı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, 2021 yılına yönelik ilk çeyrek sonuçlarını açıkladığı bir toplantıda kritik açıklamalarda bulundu. Brian Armstrong, altı ile sekiz hafta içinde Dogecoin’i listeleyeceklerini söyledi. Coinbase CEO’su, açıklamalarının devamında piyasaya yeni çıkan ve herhangi bir işlem hacmi olmayan altcoin projelerini de ilerleyen dönemlerde listeleyeceklerini vurguladı.

Ayrıca CEO Coinbase platformu üzerinde Coin listeleme çalışmalarının hızlandırıldığını duyurdu.

#dogecoin

Hocam bu Elon’un attığı twitle ilgili büyük kısmı yanılmıyorsam. Doge ekinini beğeniyorum projede sanırım doge ödemesiyle çalışacağız gibi bir şey dedi.

Coinbase CEO’su, açıklamalarının devamında piyasaya yeni çıkan ve herhangi bir işlem hacmi olmayan altcoin projelerini de ilerleyen dönemlerde listeleyeceklerini vurguladı.
Çok heyecanlandım desem yerinde olur.

Coinbase yabancı olmadığım bir platform ve bu sayede bu altcoinleri yakından takip edebileceğim. İyi mi olur benim için bakalım. :)

Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri