Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin Kurucusu Elon Musk'tan Yardım İstedi

7-8 şubat 2011 de 5000 liraları gören dogecoin, uzun süredir 3500 -3900 civarında sabitlendi. Bence kısa süre sonra gene 5000 Tl yi görebilir. Ancak fazla kalmaz gene düşer. Ben bekliyorum. Bozdurmuyorum. Satış emrimi verdim. Yükseldiği anı kaçırıp yeniden düşmesini izlemek yorucu olur ... Uzun süre durağan gidene para birmleri genelde bir anda tavan yapıp tekrar düşüyor. Çok fazla düşeceğini sanmam. Gene de hakkında ara sıra haber çıkan, arkası bırakılmamış bir coin bence ... Çok zayıf kalmayacaktır.

7-8 şubat 2011 de 5000 liraları gören dogecoin, uzun süredir 3500 -3900 civarında sabitlendi. Bence kısa süre sonra gene 5000 Tl yi görebilir. Ancak fazla kalmaz gene düşer. Ben bekliyorum. Bozdurmuyorum. Satış emrimi verdim. Yükseldiği anı kaçırıp yeniden düşmesini izlemek yorucu olur ... Uzun süre durağan gidene para birmleri genelde bir anda tavan yapıp tekrar düşüyor. Çok fazla düşeceğini sanmam. Gene de hakkında ara sıra haber çıkan, arkası bırakılmamış bir coin bence ... Çok zayıf kalmayacaktır.
5000 TL, 3500 TL bu seviyeler ne hocam anlamadım ben. Satoshiden mi bahsediyorsunuz, cent'ten mi, başka bir şey mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Dogecoin ile ilgili çıkan haberler oldukça arttı. Bu durum, piyasadaki yükselişi ne kadar etkiler orası belli olmaz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri