Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DOGE'ye Neler Oluyor?

Doge sevmisimdir her zaman. Fiyatinin dusuklugu nedeniyle daha once bircok projede kullanilmisligi var. Bos bir koin degildir. Developerin basi bos birakmisligi yuzunden boyle gorunmekte. Saglam bir toplulugu var

Bir isim yaptı sonuçta ama ileride ne kadar tırmanacak, bu durum ne kadar sürer bakalım. Yatırım tavsiyesi değildir.
Doge'un ismi hep vardı aslında. Sadece Reddit dışı işlevsizdi, hala öyle. Sanırım Doge ile ödeme alan NBA takımları varmış ama doğrusunu yanlışını bilmiyorum.
Aslında hangi kripto para ne zaman ne durumdaymış diye Coinmarketcap'in eski görünümlerine archive.org'dan bakılabilir. Mesela rastgele bir şekilde 13 Mart 2016 gününe bakıyorum, Dogecoin 25 milyon dollar piyasa değeriyle 7. sırada. Kripto paraların toplam piyasa değeri 10 milyar dollar. :)

Doge'un ismi hep vardı aslında. Sadece Reddit dışı işlevsizdi, hala öyle. Sanırım Doge ile ödeme alan NBA takımları varmış ama doğrusunu yanlışını bilmiyorum.
Aslında hangi kripto para ne zaman ne durumdaymış diye Coinmarketcap'in eski görünümlerine archive.org'dan bakılabilir. Mesela rastgele bir şekilde 13 Mart 2016 gününe bakıyorum, Dogecoin 25 milyon dollar piyasa değeriyle 7. sırada. Kripto paraların toplam piyasa değeri 10 milyar dollar. :)
Oldukça büyük rakamlar hocam. :) Dogecoin çıkış amacının aksine iyi prim yaptı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri