Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Doğu Akdeniz'in Altı Nimet - Yavuzdan Sinyal Var !

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Akdeniz bölgesinde yürütülen sondaj çalışmalarıyla ilgili bir açıklama yaptı.
Bakan Dönmez: "Yavuz, Selçuklu-1'de sondajı 6 bin metrede tamamladı, ümit verici sonuçlar aldık ve bu bölgenin yakınlarında yeni sondajlarımız olacak." dedi.
Şuanda 8 tane derin sondaj kuyumuz var. Özellikle Selçuklu-1 kuyusunda büyük müjdeler gelebilir. Haberin Kaynağı: Akdeniz'de Sıcak Gelişme
Umuyorum ki bu çalışmalarla çok güzel sonuçlar alırız, Karadeniz'deki gibi nice kaynaklar bulmamızı ümit ediyorum.
Şunu da ekliyeyim; Sondaj çalışmaların bazıları Kuzey Kıbrıs T.C. kıta sahanlığında devam ediyor ve olası müjdeli haber özellikle Kıbrıs kıta sahanlığından gelirse, Karadeniz'de yaşananların aksine daha yoğun bir süreç yaşayabiliriz. Ne kadar baskı olursa olsun bu adımlarımızın artacağını ve gelecek için çok daha güçlü bir yapıda olacağımıza inancım tam.

Ulaşılacak milli kaynakların , Ülke ekonomisine ve Ülke insanının refah seviyesini arttıracak şekilde uygun bir şekilde kullanılması temennim ,güzel haberleri okuruz umarım.

İnsallah güzel olurda bizde görürüz
benim aklımı kurcalayan 1 soru var bulunan kaynakları kim çıkaracak? okuduğum makalelere göre denizin altında o derinlikteki kaynakları çıkarabilecek altyapıya sahip firmaların sayısı beşi geçmiyor ve hiçbiri Türk firması değil. Bize ne kadar faydalı olacak

Tek kaynak olarak bakılmamalı doğuda birçok yeraltı rezervleri var altın kaynakları var neden yogunlaşmıyorlar her ile her ilçeye kur ekib yeraltı kaynaklarını arastırsınlar.

İnsallah güzel olurda bizde görürüz
benim aklımı kurcalayan 1 soru var bulunan kaynakları kim çıkaracak? okuduğum makalelere göre denizin altında o derinlikteki kaynakları çıkarabilecek altyapıya sahip firmaların sayısı beşi geçmiyor ve hiçbiri Türk firması değil. Bize ne kadar faydalı olacak
Şöyle söyleyeyim çıkaracak firma yerli veya yabancı olabilir burada önemli olan maliyet/kar oranının ne kadar olacağı. Yani X yabancı firması daha ucuza çıkarırım derse gerekli şartlarla ona verilir. Hangi koşulda biz daha karlı isek öyle anlaşma yapılır.

Tek kaynak olarak bakılmamalı doğuda birçok yeraltı rezervleri var altın kaynakları var neden yogunlaşmıyorlar her ile her ilçeye kur ekib yeraltı kaynaklarını arastırsınlar.
evet doğu bölgelerinde şuan ciddi oranda çalışma var ve bunun meyveleri de geliyor yavaş yavaş. Erzurum'dan peş peşe altın rezervi haberleri gibi birçok güzel haberler daha duymamız muhtemeldir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri