Neler yeni
probit borsası

Dualmine nedir, dualmine güvenilir mi?

  • REKT olan yatırımcılar (temsili).

makbu

Er
Katılım
3 Haz 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Yaş
28
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Dualmine, Cloud Mining yani kullanıcıların donanımıma gereksinim duymadan parayla madencilik gücü alıp bitcoin veya diğer bazı kripto para birimlerini çıkarmak için oluşturulan bir platformdur. 2018'de kurulan bu online platformun sitesine girdiğimizde, merkezinin İngiltere'de olduğunu ve kurucusunun Lukasz Borzeszkowski adlı kişi görmekteyiz. Ama bu kişiye dair başka bir bilgiye internette rastlanmamaktadır.

Peki Dualmine güvenilir mi?
Bana mantıksız gelen hususları aşağıda maddeler halinde yazdım, buna siz karar verin :)
1- Kazanç oranları çok yüksek. Yılda 3 kat, 2 yılda 6 kat kazandırıyor. Bu kadar yüksek kazançlı bir sistem varsa eğer, inanın sizi bu işe ortak etmezler. Ortada bu kadar kat kazanç varsa pastadan size niye büyük dilim versinler ki. Kredi çekerler, başka yerden para bulurlar ama bu kar payıyla sizle çalışmazlar. Coin madenciliğine sistemine çok yüklü paralar yatıran insanları düşünün. Kurdukları sistemi bırakıp Dualmine'ye gelmezler miydi?
2-Dualmine gerçekten bu kadar çok kazanıyorsa ve kazandırıyorsa daha kurumsal olması gerekmez mi? Bu firmayla iletişime geçmeye çalıştığınızda doğru düzgün iletişime geçemiyorsunuz. Admin yok, soru sorma bölümü yok vs.. Para yatırıyorsunuz bazen hesabınıza geçmiyor, geçse de para hemen düşmüyor. Para çekmek istediğinizde de istediğiniz zaman çekemeyebiliyorsunuz. Ayrıca para çekme limitleri de var.
3-Lukasz Borzeszkowski denen adam bir hayal ürünü gözüküyor. Bu kişiye dair bilgi bulabilirseniz benimle paylaşabilirsiniz :)
4-İlk başlarda güzel kazandırsa da, şu an paralarını çekmeyen insanlar var. Çok fazla şikayet var. Sistem yavaş yavaş doygunluk noktasına ulaştı ya da ulaşmakta. Yakında patlayabilir.
5- Kendi coinleri var ama bu coinin güvenilirliği meçhul. Kendi platformu dışında işlem gördüğü borsa var mı bilmiyorum.

Evet, bu platformdan kazananlar olmuştur. Ama ben bunu saadet zinciri ve çiftlikbank gibi düşünüyorum. İştah kabartmak için ve iyi reklam yapmak için sisteme ilk girenlere kazandırmış olabilir. Ama dediğim gibi son 1 senede çatırdama sesleri geliyor, şikayetler büyüyor. Tüm bakiyeyi çekmek isteyenler çekemiyor. Patlaması yakın diye düşünüyorum.
 

zkud

Kıdemli Çavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
122
Tepkime puanı
26
Puanları
285
Konum
Ankara


0.00003889
  • 0.00000000  
  • #2
Benim bu sistemde, 0.00095410 satoshi bakiyem gözüküyor. Başka bir forumdan bir arkadaş BTG'ye çevirip yatırım yapılacak vs. demişti. Yeni getirdikleri bir sistemmiş galiba ama benim kafam çalışmadı. Ben biliyorum, hallederim, çekerim diyen varsa işlemi yapsın çekimi kırışalım :)
 
Üst