Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dustland - Yanan Dünya’da Kalan Tek Yer

dustland.jpg

Bu aralar çok popüler olan Move to Earn konseptinin farklılaştırılmış ve kombine edilmiş versiyonu denilebilecek bir projeyi tanıtmak istiyorum sizlere. DustLand. Bu oyunda geliştiricileri oyun içerisine bir hikaye eklemeye karar vermişler. Bu sayede standart Move to Earn düzeninden kurtularak hem gerçek bir oyun hem de gerçek hayatla bağlantılı aktiviteler işin içerisine girdi.

Oyunun hikayesine göre tüm dünya bir felaket sonucu yandı ve geriye sadece DustLand adında bir yer kaldı. Bu yer hayalet kasabalar ve korsanları barındıran bir yer. DustLand içerisinde ilerlemek ve yeni sırlar keşfetmek için koşmalısınız. Koşarken diğer hayatta kalanları bulup görevleri tamamlamalısınız.

Gerçek dünyadaki fiziksel aktivitelerinize oranla ilerlemenize izin veren DustLand içerisinde ödüller kat ettiğiniz mesafeye bağlıdır. Bu mesafeler sayesinde görevleri tamamlar ve hem token hem de NFT kazanma şansı elde edersiniz.

DustLand içerisinde ödüllendirmelerde kullanılan token DOSE. Seviyenize göre hemen hemen her oyunda olduğu gibi ödül seviyesi de artıyor. Ayrıca avatar almak ya da oyun içi çeşitli nesneleri alarak daha hızlı yol kat etmeyi sağlamak (bir nevi parayla hızlı gelişmek diyebiliriz) için DOSE kullanabilirsiniz.

DOSE, 5 milyar toplam ve maksimum arza sahiptir. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,006 dolar seviyelerinden işlem görmektedir. Huobi, Kucoin, OKX, Gate, MEXC, Pancake, Hotbit, Uniswap ve diğer pek çok borsada listelidir.

Vay, hikayeleştirme fena fikir değil. Bunu VR ile oynadığını düşün. Gerçek hayata nasıl uyarlanırdı acaba?
Sensönlü kıyafetler ve ayakkabılar. Soğutmalı kask. Hatta VR'lı kask. Şehrin göbeğindesin ama aslında farklı bir dünyada macera peşindesin.
Hayalet gibi geçiyor insanlar caddeden. Kıyafet sensörleri çok güçlü olduğu için sorun çıkmıyor. Tabi yüksek korumalı ve konforu kıyafetlerden bahsediyorum. Çok mu uçtum yine? 🤔🙄😚

Metaverse projelerinin fikirlerine benziyor. Ya dünya talan olmuştur, ya X gezegenine yerleşilmiştir vs. :) Vakit bulabilirsem ben de bakacağım buna.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri