Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ecomi (OMI) Nedir?

Doctor

Uzman Çavuş
Evet ilk konu olarak sizlere gelecekte çok güzel değerleneceğini düşündüğüm bir coinden bahsetmek istiyorum.

ECOMİ kısa adı OMİ bu coin bir NFT coinidir ve projesine gelicek olursak
Tamamen sanal koleksiyon oluşturmak ile ilgili bir projesi var bunu açmak gerekirse örnekle devam edelim bir batmen figürü alabilir onu sanal müzenize koyabilirsiniz veya gerçek hayatta istediğiniz herhangi bir yere sanal olduğu için uygulamasını kullanarak görebilirsiniz şimdi neden değerlenecek diye düşündüğüm yere gelelim

Maddeler halinde anlatayım bu kısmı
DEĞERLENİCEK OLMASININ SEBEBİ ŞUNLARDIR;

1-Kullanacağı figürlerin sınırlı sayıda olması Bu yüzden sanal koleksiyonculukta çok pahalıya satılacak olması ki bu omiyi değerlendirir

2-Bu figürlerin sahipleri dev markalar bilen bilir Marvel, DC, WB, gibi dev markalar gibi ki bu markalar zaten direk değerini arttırıyor :)

3-Arkasındaki balinalardan biri yanlış hatırlamıyorsam pokemonun eski bir ceosu gibi bir şeydi ki böyle adamlar yaş tahtaya basmazlar

4-NFT coin listesinde ilk 10'da olup bu kadar ucuz olan tek coin

5-tek projesi sanal koleksiyonculuk değil biliyorsunuz ki dünya devri bir tık coin ile satım veya alımların başladığı yere gidiyor
Ominin bir diğer projesi coin dijital kart bildiğiniz içinde para bulunan banka kartı gibi içinde coininizin olduğu yeri geldiğinde o kartı kullanarak ödemenizi sağlicak bir dijital kart geliştiriyorlar

Bunlar gibi bir kaç neden daha var ama şu an bunlar aklıma gelenler

NE KADAR SÜRE İÇİNDE DEĞERLENİCEK?

Diye sorarsanız dediğim değerlenişin 100x'e kadar yolu olduğu için çok uzun bir zaman gerek 2 yıl ile 5 yıl diye tahmin ediyorum

Tabii ki bunlar kendi görüşüm tamamen tahmin kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
Saygılar... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx