Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ekonomi Nereye Gidiyor ?

Arkadaşlar Para birimimizin değeri her geçen gün daha da düşüyor,
2. El araba fiyatları hat safhada,
Alım gücü git gide düştü.
Dış güçler mi yapıyor bunu ülkemize ?
Büyük resmi neden göremiyoruz,
Bizi kıskanan avrupa ülkeleri hangileri sizce ?
Kafama takıldı sadece.

Her şeyin fiyatı aldı başını gitti. Ekonomi politikasına diyecek bir şey bulamıyorum. Doların yukarı yönlü hareketlerini hızlandırdığı bir dönemde, özellikle yurt dışı ile iş yapan herkesin maliyetlerinin ciddi arttığı düşünüldüğünde, faiz arttırma beklentisi varken, piyasa beklentisinin aksine davranan bir tutum ve doğurdu sonuçlar yaşadığımızın sadece birkaç haftalık özeti olabilir. Daha öncesi ve sonrası için daha derinlere inmek gerekir. En iyisi Yorum Yok diyeyim :)

Dışa üretim olmadıgı için malesef daha kötü günler bizi bekliyor. Kimse inanmazdı doların 7 Tl olacagına ama 8e geldi bile. Yakın zamanda 10 Tl geçerse şaşırmam sonra gelsin hiper eflasyon. Umarım bu seneryolar olmaz.

Arkadaşlar Para birimimizin değeri her geçen gün daha da düşüyor,
Ne alakası var ya ben hep 100 TL lik gaz alıyorum :ROFLMAO::ROFLMAO: cebimden aynı para çıkıyor

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Mustafa Kemal ATATÜRK.
demiş atam.
arkadaşlar ben aslında forumda siyaset yapıyosunuz diye fırça atmaya gelmiştim :ROFLMAO::ROFLMAO: ama olay siyasetten çok hayatın gerçeklerinden ibaret
Oy vermeyin kardeşim niye oy veriyorsunuz. Sanki babalarının memleketi gibi at koşturmalarına izin veriyor halk vermesin.
bu tepkide bana sorarsan çok yanlış olay oy vermemekte değil kime oy verdiğini bilmekte

bu yönden japonyayı cok taktir ediyorum lise meunu olmayanların oy kullanmaya hakkı yokmuş sebepte kendi hayatına yön veremeyenlerin ülkenin geleceğinde söz sahibi olmasını istemiyorlarmıs mantıklı

bu yönden japonyayı cok taktir ediyorum lise meunu olmayanların oy kullanmaya hakkı yokmuş sebepte kendi hayatına yön veremeyenlerin ülkenin geleceğinde söz sahibi olmasını istemiyorlarmıs mantıklı
Bu yalan bilgi hocam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri