Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk; ''Ben Dogecoin'in Patronu Değilim'' Dedi

Gknacr

Yüzbaşı
Her fırsatta Dogecoin ile ilgili tweetler atan ve açıklamalar yapan Elon Musk, Dogecoin ile ilgili bir takipçisinin attığı tweete yanıt verdi.

Son günlerde Bitcoin ile ilgili açıklamaları ile ilgili gündeme gelen Musk, bir takipçisinin Elon Musk'ın Dogecoin projesinin fiili olarak CEO'su olduğu yönünde paylaştığı tweete “Lütfen Dogecoin'in hiçbir resmi kuruluşu olmadığını ve kimsenin bana hesap vermediğini unutmayın, yani benim eyleme geçme kabiliyetim sınırlı" şeklinde bir cevap verdi.

Verilen bu cevaba sosyal medyada çeşitli tepkiler geldi. İşte Elon Musk'ın verdiği o cevap;

Bir tweet, bir söz ve hatta mimikleri ile bile Doge piyasasına yön verebiliyor. Dolaşımda ki miktarın büyük bölümünü elinde tutuyor ama patron değil. Tabi yersen.

Banker Bilo filminde Maho'nun dükkanı Bilonun üzerine yapıp stokçuluktan yakalanınca komisere "valla komiser bey benim olayla hiç bir ilgim yok. Bütün dükkan Bilo'nun üzerine kayıtlı." demesi gibi olmuş.
Evet Musk'ın doge ile ticari bir ortaklığı yok ama çok büyük miktarda al-sat yapıp maddi gücünün de etkisiyle bir iki söz veya işaretiyle coin e yön vermesi kendisini olaydan sıyırmıyor.
Bizler bile herhangi bir forum veya sosyal mecrada yorum yaptıktan sonra YTD yazmak sorundayız. Kendi çapımızda kimseyi etki altına almamak için (ki etimiz ne budumuz ne) bu adam her türlü münüplatif hareketi yarattıktan sonra benim bir etkim yok demesi çok da inandırıcı değil.

elon musk bı gene dogecoın ın e el atıp 1$ yapsa nasıl olur dırek ben zengun olur

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri