Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk Bombayı Patlattı! Dogecoin İle Araba Almak Mı?!

Ben kesinlikle buna katılmıyorum. Milleti söğüşlemek demiyelim de buna yeni katılımcıların olaya tam hakim olamamasını değerlendiriyorlar diyelim.

Yeni katılımcılar al sat yapıp 3 -5 kruş peşidelerken oysaki HODL etmedikleri iyi projeli coinlerden neler kaybediyorlar.
Bkzn : ben...

3700 ₺ karşılında aldığım Doge coin i %50 karla 5000 ₺ civatına verdim agustos 2020 de. ( 170.000 adet )
Oysaki 3700 tl ortalama bizim 2 aylık market masrafımızdı. ( Basit bir para demek için böyle bir örnekleme yapıyorum)

3700₺ = 170.000 doge agustos 2020
DOGE 6 ₺ Yİ gördü ve 170.000 ile 6 yı çarpmak istiyorumki sonuç HODL. !!!!!

"PARA AL SAT YAPARAK DEĞİL. OTURARAK KAZANILIR"
HODL.

Doge coin için şuan girmek almak mantıklı mı ?
Bu soruya cevap vermek doğru olmaz yanlış yönlendirebiliriz her an ne olacağını bilmek imkansız.

DOGE'yi 1 dolar yaptıktan sonra sıra Shiba Inu'ya gelir. Milleti söğüşlemenin yolunu buldular nasılsa. YTD.
Doge'u istedikleri sürede 1 dolar yapmazlarsa bence sıra daha erken bile gelebilir Shiba Inu'ya. Şuan manipülasyona daha açık bi coin gibi duruyor. YTD

Ben kesinlikle buna katılmıyorum. Milleti söğüşlemek demiyelim de buna yeni katılımcıların olaya tam hakim olamamasını değerlendiriyorlar diyelim.

Yeni katılımcılar al sat yapıp 3 -5 kruş peşidelerken oysaki HODL etmedikleri iyi projeli coinlerden neler kaybediyorlar.
Bkzn : ben...

3700 ₺ karşılında aldığım Doge coin i %50 karla 5000 ₺ civatına verdim agustos 2020 de. ( 170.000 adet )
Oysaki 3700 tl ortalama bizim 2 aylık market masrafımızdı. ( Basit bir para demek için böyle bir örnekleme yapıyorum)

3700₺ = 170.000 doge agustos 2020
DOGE 6 ₺ Yİ gördü ve 170.000 ile 6 yı çarpmak istiyorumki sonuç HODL. !!!!!

"PARA AL SAT YAPARAK DEĞİL. OTURARAK KAZANILIR"
HODL.

Elbette bir yatırım tavsiyesi değildir ama doge'nin büyüme sınırına hemen hemne yaklaşmadık mı? Bakın yaklaştık diye Shiba twiti atıldı o da buralara getirildi dogeden çıkanlarla.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri