Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk'tan Yeni Dogecoin Tweeti!

Yeni başlayan biri olarak araştımalarımda, ve forum arkadaşların dolaylı olarak dikkat edilmesinii tavsiye ediyorlar. dogecoine hiç ısınamadım. Elon muskun geri çekilmesiyle doge büyük ölçüde düşüşler yaşayacak. YTD

Yeni başlayan biri olarak araştımalarımda, ve forum arkadaşların dolaylı olarak dikkat edilmesinii tavsiye ediyorlar. dogecoine hiç ısınamadım. Elon muskun geri çekilmesiyle doge büyük ölçüde düşüşler yaşayacak. YTD
ortada sadece Elon musk tek değil sınırsız arz da var. var olan arz'a var olan kadar arz da katılabilir bu ihtimali de unutmamak gerekir
YTD.

Evet Elon Musk'ın çekilmesi durumunda kesinlikle etkilenir fakat işin içinde sadece Elon Musk yok. Onun gibi elinde çok yüksek miktarlarda Dogecoin tutan ve destekleyen birden fazla Milyarder var. Yatırımcıların da bu kadar benimsemesi çok yüksek düşüşlerin yaşanmasını engelleyebilir diye düşünüyorum. YTD

Bence doge coin in şuanki durumuna gelmesi bile saçmalık. Hakkı bu değil yani. Ben dogecoini aylar öncesinden takip ediyordum. Zerre kadar ilerleme olamazdı. Bir adamın twet atmasıyla yükselen bir coin fazla bir geleceği yok çünkü kendi çabasıyla projeleriyle yükselen coin değil..

Sadece kendi fikrimi söylüyorum; Dogecoin in fiyatı düşük miktarlarda yatırım yaptım ve bu kadar çıkmasını beklemiyordum ki şahsen çıkmasına sevindim lakin bu kadar yüksek seviyelere çıkması para kazansam bile saçmalık ve bana bu işte başka bir şey var gibi geliyor. Bence de Elon Musk bu işten çıkarsa yüksek ölçüde etkilenir.

Bu arkadaş tweet attığından beri yüzüm gülmedi :) , 1 gün önceden 24k dogeyi bozdurmanın pişmanlığını hep yaşıyacak gibiyim , ama cidden birini piyasa da shit coin olarak algıladığımız bir koini bu kadar ileri sürmesi ne kadar mantıklı ...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri