Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Emre Aydın ve Dan Held'in Ethereum Tartışması

Bonarous

Korgeneral
Kraken, dünyanın en büyük üç kripto para borsasından biri. Dan Held de bu borsanın yöneticilerinden biri.
Emre Aydın da bildiğimiz Türk şarkıcı. :) Ben çok çok seviyorum, en sevdiğim Türk şarkıcılarda birinci sıraya yazarım.

Dün gece Dan Held tartışmaya yol açacak bir tweet atıyor ve amacına ulaşıyor. Şu ana dek 607 mention, 219 retweet, 52 alıntı ve 3.093 beğeni alıyor.

Attığı tweet:
#Bitcoin is money.
ETH isn’t.
(Bitcoin paradır, Ethereum değil.)

Sonrasında da Emre Aydın'la karşılıklı atışmaya başlıyorlar. :D Tartışma şöyle ilerliyor:

• EA: Öylese neden Kraken'de tutuyorsunuz?
  • DH: İnsanlar istediklerini satın almakta özgürler. Bu benim şahsi düşüncem.
  • EA: Bu insanlarla veya insanların özgür olmasıyla değil seninle ilgili. Tamamen kullanışsız olduğunu düşündüğün bir şeyi borsanda satıyorsun.
  • DH: NASDAQ veya NYSE'de çalışan birinin listelenen her hisse senedini sevmesini mi bekliyorsun? Dondurma dükkanında çalışan insanlar için ne dersin? Tüm tatları sevmeleri gerekiyor mu? Veya Google'ın tüm aramaları sevmesi gerekiyor mu?
  • EA: Tabi ki sevmek zorunda değilsiniz. Ethereum'u sevmekle onu periyodik olarak çöp olarak tanımlamak ama borsada satmaya devam etmek arasındaki fark çok büyük.

1612876388291.png

Görünce şaşırdım ve çok güldüm. Emre Aydın'ın profiline bakıyorum ve finansal analistlerle mentionlaştığını, The Washington Post'un Bitcoin tweetlerini retweetlediğini, ABD hükümetinin para basmasını eleştirip Reddit kullanıcılarıyla karşılaştırma yapan tweeti retweetlediğini görüyorum. :)
Demek ki Emre Aydın da gününün birkaç saatini grafikler ve borsalarda indikatörler kullanarak haberler okuyarak geçiriyormuş. :D

Açıkçası çok şaşırdım. Başlığı görünce zaten saçma sapan birşey çıkacak dedim ama bildiğimiz bilgiliymiş ya sektör hakkında Emre AYDIN. Bu zaman kadar nasıl görmedim böyle bir şeyi hayret :)

Açıkçası çok şaşırdım. Başlığı görünce zaten saçma sapan birşey çıkacak dedim ama bildiğimiz bilgiliymiş ya sektör hakkında Emre AYDIN. Bu zaman kadar nasıl görmedim böyle bir şeyi hayret :)
Bazen bir TV programında bir aktör veya şarkıcı veya herhangi bir ünlü laf arasında kripto paralardan dolandırıldığını / zarar ettiğini söylüyor. Bir tanesi 2 sene önce "biz de 10 koyup 50 almak için girdik elimizde 2'yle çıktık" gibi bir laf etmişti kahkaha atmıştım.
Sanırım Emre Aydın daha bilinçli hareket etmeye çalışanlar arasında. :)

Kraken, dünyanın en büyük üç kripto para borsasından biri. Dan Held de bu borsanın yöneticilerinden biri.
Emre Aydın da bildiğimiz Türk şarkıcı. :) Ben çok çok seviyorum, en sevdiğim Türk şarkıcılarda birinci sıraya yazarım.

Dün gece Dan Held tartışmaya yol açacak bir tweet atıyor ve amacına ulaşıyor. Şu ana dek 607 mention, 219 retweet, 52 alıntı ve 3.093 beğeni alıyor.

Attığı tweet:
#Bitcoin is money.
ETH isn’t.
(Bitcoin paradır, Ethereum değil.)

Sonrasında da Emre Aydın'la karşılıklı atışmaya başlıyorlar. :D Tartışma şöyle ilerliyor:

• EA: Öylese neden Kraken'de tutuyorsunuz?
  • DH: İnsanlar istediklerini satın almakta özgürler. Bu benim şahsi düşüncem.
  • EA: Bu insanlarla veya insanların özgür olmasıyla değil seninle ilgili. Tamamen kullanışsız olduğunu düşündüğün bir şeyi borsanda satıyorsun.
  • DH: NASDAQ veya NYSE'de çalışan birinin listelenen her hisse senedini sevmesini mi bekliyorsun? Dondurma dükkanında çalışan insanlar için ne dersin? Tüm tatları sevmeleri gerekiyor mu? Veya Google'ın tüm aramaları sevmesi gerekiyor mu?
  • EA: Tabi ki sevmek zorunda değilsiniz. Ethereum'u sevmekle onu periyodik olarak çöp olarak tanımlamak ama borsada satmaya devam etmek arasındaki fark çok büyük.

Ekli dosyayı görüntüle 2293

Görünce şaşırdım ve çok güldüm. Emre Aydın'ın profiline bakıyorum ve finansal analistlerle mentionlaştığını, The Washington Post'un Bitcoin tweetlerini retweetlediğini, ABD hükümetinin para basmasını eleştirip Reddit kullanıcılarıyla karşılaştırma yapan tweeti retweetlediğini görüyorum. :)
Demek ki Emre Aydın da gününün birkaç saatini grafikler ve borsalarda indikatörler kullanarak haberler okuyarak geçiriyormuş. :D
Bende haberi görünce şaşırdım fakat artık ünlülerimizde dijital paralara merak sarmış durumda futbolcu,sanatçı,oyuncu,millet vekili vb gibi demekki para parayı çeker mantığını kullanıp daha çok para kazanmak istiyorlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri