Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En Büyük Ethereum Balinaları Bu Kripto Paraları Tutuyor

indir (29).jpg

En büyük 2000 Ethereum balinası tarafından en çok elde tutulan kripto paralar incelendiğinde, beklenmedik bir sonuçla karşılaşmak mümkün oluyor. Neden derseniz, listede bilindik kripto paraların yanında özellikle kripto para borsaları temelli tokenlara da rastlamak mümkün.

SHIB (Shiba Inu) - 589,522,635 $
BEST (Bitpanda Ecosystem Token) - 149,159,118 $
MATIC (Polygon) - 91,570,503 $
BIT (BitDAO) - 87,028,292 $
LOCUS (Locus Chain) - 85,236,776 $
LINK (Chainlink) - 70,691,490 $
UNI (Uniswap) - 63,051,164 $
QNT (Quant) - 61,466,449 $

SHIB (Shiba Inu) balinaların portföylerinin %15'inden fazlasını oluşturuyor ve zirvede yer alıyor.

Buna sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Az da olsa yatırım yaptığım tek meme. Balinalar beni korkutuyor. YTD.
Çok tutulan bir kripto para. Kendini de geliştirmeye çalışıyor. Özellikle yakım anlamında ciddi adımlar atıyor gibi görünüyorlar. Ayrıca meme olmaktan çıkıp kullanışlılık odaklı olmaya çalıştıklarından ileride değerlenme ihtimali mevcut. YTD.

10 yılda olur muyum peki, yoksa emekli olmak için yaşı mı beklemek zorunda kalırım? :rolleyes::cool::unsure:
Beklemekle zengin olunmaz. Potansiyeli olan varlığı alıp satmakla zengin olunur. Denemek istiyorsan emekliliğe kadar bekleyebilirsin. 😂😂

Beklemekle zengin olunmaz. Potansiyeli olan varlığı alıp satmakla zengin olunur. Denemek istiyorsan emekliliğe kadar bekleyebilirsin. 😂😂
İşin özü senin dediğin. Bir de becerebilmek mesele. Ancak, benimkisi tercih. Al satı bıraktım. Sadece 3-4 coinde küçük miktarlı hodl.

Eğer SHIB dediğin gibi, 1 TL olursa milyoner olurum. YTD.

Ama yalnızca 1 milyoner ;)

Sırf senin hatırına satmıyorum 🤘

İşin özü senin dediğin. Bir de becerebilmek mesele. Ancak, benimkisi tercih. Al satı bıraktım. Sadece 3-4 coinde küçük miktarlı hodl.

Eğer SHIB dediğin gibi, 1 TL olursa milyoner olurum. YTD.

Ama yalnızca 1 milyoner ;)

Sırf senin hatırına satmıyorum 🤘
Yani yaklaşık 3 4 milyon olacak. Bence emeklilikte harika para. 😂😂
Ben de Justin zırvasını hiç sevmem ama gidip BTTC aldım. 🤣

Son zamanlarda iyi alım fırsatı verdi piyasa. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,231
Kullanıcılar