Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi En Büyük Kripto Para Madencilik Şirketleri

kripto-para-madenciligi-2.jpg

Sektörde önemli bir varlığa sahip birkaç büyük kripto para madenciliği şirketi var. En büyük şirketlerden bazıları şunlardır:

Bitmain: Merkezi Pekin, Çin'de bulunan Bitmain, dünyanın en büyük ve en tanınmış kripto para madenciliği şirketlerinden biridir. Şirket, bitcoin madencilik donanımı tasarlayıp üretiyor ve ayrıca en büyük bitcoin madencilik havuzlarından bazılarını işletiyor.

F2Pool: F2Pool, birkaç farklı kripto para birimini madencilik yapan ve küresel madencilik pazarında büyük bir paya sahip olan Çin merkezli bir madencilik havuzudur.

Antpool: Bitmain'in sahibi olduğu ve işlettiği Çin merkezli bir diğer madencilik havuzu olan Antpool, küresel madencilik pazarında önemli bir paya sahip.

BTC.com: BTC.com, birden fazla kripto para madenciliği yapan ve aynı zamanda Bitmain'in sahibi olduğu ve işlettiği bir madencilik havuzudur.

ViaBTC: ViaBTC, birkaç farklı kripto para birimini çıkaran ve küresel madencilik pazarında büyük bir paya sahip olan Çin merkezli bir madencilik havuzudur.

Slush Pool: Slush Pool, birden fazla kripto para madenciliği yapan ve küresel madencilik pazarında önemli bir paya sahip olan Çek Cumhuriyeti merkezli bir madencilik havuzudur.

BTCC: BTCC, dünyanın en büyük bitcoin madencilik havuzlarından birini işleten, Çin merkezli bir bitcoin borsası ve madenciliği şirketidir.

Bunlar, sektörde faaliyet gösteren büyük kripto para madenciliği şirketlerinden sadece birkaçı. Kripto para birimi madenciliği ile uğraşan irili ufaklı birçok başka şirket var.

Hocam bir süredir bakıyorum ancak güven konusunda kararsız kaldım bulut madencilik yapan şirketler hakkında bir bilginiz varmı yani bu şirketlerden birinden kiralama yapıp gelir elde edilirmi

Hocam bir süredir bakıyorum ancak güven konusunda kararsız kaldım bulut madencilik yapan şirketler hakkında bir bilginiz varmı yani bu şirketlerden birinden kiralama yapıp gelir elde edilirmi
Zamanında Steem blockchain'de uğraşırken yaptım hocam. Adını hatırlamıyorum ama bakarım. Düzenli ödeme aldım ama bir sürü kuralı vardı. en sonunda da maliyetlerin altına düştüğü dönemde sözleşmeyi kapattılar. Ama o dönem fiyatların katladığı bir boğa sezonundaydık. Yatırdığımın kat ve kat fazlasını aldım.

Eğer niyetliysen inceleyeyim hocam. Olmadı arkadaşlara sorarız, yapan elbet vardır.

Zamanında Steem blockchain'de uğraşırken yaptım hocam. Adını hatırlamıyorum ama bakarım. Düzenli ödeme aldım ama bir sürü kuralı vardı. en sonunda da maliyetlerin altına düştüğü dönemde sözleşmeyi kapattılar. Ama o dönem fiyatların katladığı bir boğa sezonundaydık. Yatırdığımın kat ve kat fazlasını aldım.

Eğer niyetliysen inceleyeyim hocam. Olmadı arkadaşlara sorarız, yapan elbet vardır.
Piyasa malum hocam en azından birim yapmış ve miktarı artırmış oluruz diye düşündüm bir önceki boğadan önce bir kaç emekli arkadaş bu şirketlerden kazanmıştı ancak baktım onlar şuanda yeni sözleşme yok diyor

Piyasa malum hocam en azından birim yapmış ve miktarı artırmış oluruz diye düşündüm bir önceki boğadan önce bir kaç emekli arkadaş bu şirketlerden kazanmıştı ancak baktım onlar şuanda yeni sözleşme yok diyor
Hocam ayı piyasasının sıkıntısı sözleşmelerin çoğunda "maliyet" maddesi olması. Yani günlük kazancın yanında bir maliyet kesintisi oluyor. Ne zaman maliyet kazancı aşıyor, sözleşme kapatılıyor. Genellikle sınırsız süreli sözleşme sunan şirketlerde var ama birkaçında da böyle maddeler olduğunu duymuştum. Ben bakayım hocam sana yazarım. Yine de arada dürt, kafa trilyon bu ara. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri