Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En Çok Hangi Kripto Para Borsasını Kullanıyorsunuz?

Türk borsalarından BTCTürk borsası benim favorim bunun bir çok sebebi var en büyük sebebi hepimizin bildiği üzere fee ücreti olmayışı ve ekstra olarak borsa işlem ücretinin düşük seviyede olması hızlı ve basit işlemler kendisini kullanmamak için bir sebep barındırmıyor. Eğer büyük işlemler yapacaksam, al-sat yapacaksam veya herhangi bir koini elimde bekleteceksem o zaman devreye Binance giriyor. Hızlı ve yüksek hacimlerde işlem olması doğru tahminlerde ve işlemlerde işinin ehli insanlara çok yarar sağlıyor. Latoken veya Probit gibi borsaları ise sadece Binance, Kucoin, Hotbit gibi borsalarda bulamıycağım coinler için kullanıyorum. Öbür türlü Latoken borsasının fee ücretleri can yakıyor.

Genel olarak en fazla kullandığım borsa Kesinlikle BtcTürk borsası.
Bunun başlıca sebebi düşük çekim limitleri ve çekim yaparken ağ ücreti ödemiyor olmamız kesinlikle.Ve tabi birde al sat işlemlerinde düşük işlem ücreti alıyor olmasıda çok güzel.
Son olarak mükemmel ötesi bir destek ekibine sahipler ve bu yüzden zirveyi kesinlikle hak ediyorlar.

BtcTürk borsası haricinde 2. olarak aktif kullandığım borsada Binance borsası, Birçok kripto paraya rahat ve sorunsuzca ulaşabilme olanağı olması,
Paralarımızı güvenli ve sağlam biryerde tutuyor olmanın verdiği huzur ve yine çok hızlı ve güzel bir destek ekibine sahip olmaları beni bu borsada tutuyor.
Ekstradan telegram üzerinden binance adına görevli angeller ile iletişim kurup sorunlarımıza çare bulabilmemizde çok güzel bir imkan. Bu sayede sorunlarımız çok daha hızlı çözülebiliyor.

Yeni bir yatırımcı olarak PARIBU borsasıyla başladım.
Başka borsa önerileriniz varsa seve seve araştırmak isterim
Binance borsasını araştır derim , neredeyse en fazla kripto seçeneği sunan borsa
Ayrıca TL yatırarak TL ile bitcoin, usdt, bnb, eth gibi kriptolar alıp , satın aldığın koinlerle piyasalardan yüzlerce koin alım satım yapa bilirsin
para yükleme ve çekme papara ya da kredi kartıyla yapıla biliyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri