Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En Çok Hangi Kripto Para Borsasını Kullanıyorsunuz?

Öncelikle belki hepimiz olmasa da bir çoğumuz kripto para Dünyasının içerisinde çeşitli yatırımlarımızı barındırıyoruz. Elbette bu yatırımlarını soğuk cüzdanlarda saklayanlar vardır. Ama benim sorum kripto varlıklarını borsalarda saklayan ya da o borsalarda al sat yapanlar için. En aktif kullandığınız kripto para borsalarını sıralamanız gerekse ilk 5'iniz ne olurdu?

Önce kendiminkinden başlayayım.

İlk sırada özellikle vadeli işlemleri bir süredir sıkça kullandığım, anak güzel bir kazancın ardından daha sakin bir yatırım politikasıyla bu borsada varlığımı sürdürdüğüm Binance geliyor.

İkinci sırada özellikle tokenize edilmiş hisseleri kullanıma açan ve daha öncesinde de Binance'nin yapmış olduğu yatırımlar ile dikkatimi çeken FTX Borsası var.

Üçüncü sırada özellikle basit airdroplarını sevdiğim ancak ödeme limitleri yüksek olan Latoken Borsası var.

Dördüncü sırada at unut yapmak ve yabancı borsalara aktarım için kullandığım Türk kripto para borsası Paribu var.

Beşinci olarak ise yine popüler Türk kripto para borsası BTCTurk var.

Eskiden (3 sene önce) Türkiye'de Koinim, globalde Bitfinex kullanıyordum. Şu an Türkiye'de sadece BtcTurk, globalde çoğunlukla Binance, nadiren Bittrex.

Yeni bir yatırımcı olarak PARIBU borsasıyla başladım.
Başka borsa önerileriniz varsa seve seve araştırmak isterim
Herkesin kolayına gelen bir borsa var. Ama al sat ile uğraşıyorsunuz kesinlikle yabancı borsalara da adım atmanızı tavsiye ederim. Çok detaylandırmayacağım. Öyle bir planınız varsa dm den yazabilirsiniz yardımcı olurum elimden geldiğince

Latoken airdropları çok güzel oluyor airdrop için bekletiyorum , aslında her hangi bir borsaya bağlı değilim ama şu sıralar en fazla Paribu - Binance arasında gidip geliyorum sıfır komisyon özelliği özellikle paribu da çok işime yarıyor ..

İlk kayıt olduğum borsa Bitexen idi. O dönem kendi kripto parasıyla ilgili düzenlediği airdroptan güzel kazanç elde ettim doğrusu. Bulduğum referanslar ve Exencoin'in değerinin birden artması çok güzel olmuştu. 30 TL seviyelerini görmüştü hatırladığım. Kullandığım diğer bir borsa Paribu. Trade komisyonları yüksek ancak transfer sırasında Bitcoin hariç kesinti yapmıyor. Bu yüzden tercih ediyorum. Paribu'daki eksiklik çift işlemlerinin olmaması. Sonra Gate.io var. ERC-20 tabanlı bazı tokenleri çekebildiğim için kullanıyorum. Şu ara sık kullandığım borsalardan biri de Kucoin borsası. Piyasada listelenmeyen bazı tokenleri listeliyor. Kullandığım bazı platformlardan elde ettiğim tokenleri de oraya çekiyorum. REV token gibi. Komisyon ücretleri çok yüksek değil. Aslında orada da trade yapılabilir. Mesele trade yapacak kadar çok kaynak olmaması. Bir de Yobit'i kullanıyorum. Talk token kazanma fırsatım oluyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri