Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En İyi NFT Projesi Sizce Hangisi?

Ben oyumu avax dan yana kullanıyorum... bunun taraftarlikla ilgisi yok teknolojisi gerçekten çok üst düzey. Sadece hak ettiği degeri görmüyor malesef.
Avax sorunlar yaşadı. Nft desteğini ekleyecek diye biliyorum. Halihazırda yok sanırım.

Avaxın en büyük sorunu neye yatırım yaptığını bilmeyen kitlenin bu kripto parada çok fazla olması. Aynı sorun holo ve BTT de de var mesela. İlk darbede dağıtıyor

Avax sorunlar yaşadı. Nft desteğini ekleyecek diye biliyorum. Halihazırda yok sanırım.

Avaxın en büyük sorunu neye yatırım yaptığını bilmeyen kitlenin bu kripto parada çok fazla olması. Aynı sorun holo ve BTT de de var mesela. İlk darbede dağıtıyor
AVAX topluluğunun ciddi sorunları var gerçekten. Projeyi ayakta tutan topluluktur, bilincine varmaları gerekiyor.

@Vonzarovich

O problem piyasanın genelinde var bence. Projeyi yeterince araştırmadan yatırım yapılıyor. Bunu ben de yaptım bir ara. Zarar ettim haliyle. Şimdi biraz daha bilinçli yatırım yapmaya çalışıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri