Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

EOS Hakkında ne düşünüyorsunuz

diğer kripto para birimlerinden farkı nedir ?
gördüğüm kadarıyla aynı sadece
ethereum bu yıl bir kaç kez ATH yapabilir, belki onun etkisi ile bir şeyler olabilir
YTD

Sabırlı bir yatırımcı iseniz yazımda ki destek ve dirençleri takip edebilirsiniz. Analiz halen güncelliğini koruyor. Buradan.

Teşekkür ederim. 2 aydır bu piyasadayım kulaktan dolma bilgilerle al sat yapıyordum ve boğa sezonun etkisiyle kazancım %60 lara kadar ulaşmıştı. Son düşüşlere yakalandım ve neredeyse tüm kazancımı geri verdim. İlk aldığım coin ADA idi ve hiç unutmuyorum 2,16 TL lerde almıştım. 2,45 lerde falanda kar ettim diye sattım. bilseydim bu gün çok başka yerlerdeydi kazancım. Sabırlı olmak gerektiğini kötü bir tecrübeyle öğrendim. Şimdide yaklaşık 2 haftadır hiç alım satım yapmadan sadece EOS ta bekliyorum. Direk bir süre deil ama bir zaman aralığı söyleyebilirmisiniz? hedefler için.

Teşekkür ederim. 2 aydır bu piyasadayım kulaktan dolma bilgilerle al sat yapıyordum ve boğa sezonun etkisiyle kazancım %60 lara kadar ulaşmıştı. Son düşüşlere yakalandım ve neredeyse tüm kazancımı geri verdim. İlk aldığım coin ADA idi ve hiç unutmuyorum 2,16 TL lerde almıştım. 2,45 lerde falanda kar ettim diye sattım. bilseydim bu gün çok başka yerlerdeydi kazancım. Sabırlı olmak gerektiğini kötü bir tecrübeyle öğrendim. Şimdide yaklaşık 2 haftadır hiç alım satım yapmadan sadece EOS ta bekliyorum. Direk bir süre deil ama bir zaman aralığı söyleyebilirmisiniz? hedefler için.
Zaman tahminleri yapanlara kesinlikle inanmayınız. Hiçkimse ne kadar sürede ne olacağını yaklaşık olarak bile bilemez. Sabır. :)

EOS ile ilgili görüşlerimi forumun geneli biliyor. Çok büyük bir proje olarak girdi. Devasa bir yatırım aldı ama bu boyutta bir yatırım beklentileri çok üst seviyelerde tuttu. Ethereum un 10 da biri uygulamaya sahip, Google cloud ile anlaşması var. Sonuç: millet 3x5x yaparken 2x bile zor yapar halde. CTO su istifa etti. Yani büyük başın derdi büyük olur misali beklentileri karşılayamadı, zamanında da yatırımcısının çok çok fazla üzdü.

EOS ile ilgili forumumızda bir kategori mevcut ve burada birçok gelişme ve analize yer verilmiş. Okursanız daha çok bilgi sahibi olursunuz. Eski EOS fanatikleri denim. Şimdi yanına yaklaşmıyorum.

Söylediklerimin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Kısa vadede ne yapar bilmiyorum. Ama uzun vadede tutmayı düşüneceğim coinin BTC önünde iyi bir performansı olmalı, EOS'ta bu çok çok kötü. Dolayısıyla sepetimde bulundurmayı tercih etmiyorum. Ytd.

İyi kötü söylentiler var fakat ben aylık grafikte al sinyali verdiği için takip ediyorum grafiğe göre çok iyi pozisyonda zaten @sahinadm hocamızında analizini okuduğuna göre karar senin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri