Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Eskiler bilir Komodo($kmd) teknik analiz mutlaka göz atmalısınız.

LeoVinci

Üstçavuş
KMDUSDT_2021-11-10_01-51-31.png

Eskilerden Komodoya bakmak istedim bugün dün Lto Network bakmıştım buraya atmaya üşendim %30 bir yükselişten nasbimi aldım. :) bunu üşenmeyim dedim atıyorum. :) Komodo eski tokenlerden biridir temel analiz kısmına pek bakmam ben teknik ilgilendirir beni ceosu kimmiş flan pek umrumda olmaz yani :) Şöyle ki ben -%60 herşeyi alır koyarım bir kenara bu da onlardan biri. Güzel bir düşüş olmuş usdt paritesinde ilk büyük direnci 1.60 $ gördüğüm kadarıyla sonra önü açılır. Hacimi az olduğu için önünde satıcısı pek yok yani ky malı bıraksın bıksın bilek kessin ki balina malı yürütsün bu bir taktikdir. Birileri fakirleşecek ki birileri para kazansın. Zaten balina dediklerimizde bu şekil cebe para atabiliyor ky psikolojisini iyi biliyorlar. Kmd o bilek kesilmiş gibi gördüm hacim barını da bırakıyorum iyi bakın buraya kesinlikle kendinde yorumla.

lşkşkl.jpg

Hacim barlarında malın alıcısı daha bırakmamış hacim artmiş fiyat artmamış (PU) var yani. Aylıkta. Biraz daha insanları kanser edip kaldıracaklarını düşünüyorum. Destek noktasını gelirsek $0.9455 te güzel bir desteği var. Btc yamuk yapmazsa potansiyeli olan bir proje bu. Fakat her zaman bir büyüğümden duyduğum şuydu Her koyin kendi bacağından asılır. Yani yeri gelir bazıları btcyi bile iplemeden yoluna devam eder yeter ki teknik okey desin.

BTC pariteside aşağııda ki görselde

KMDBTC_2021-11-10_01-54-00.png

Bazılarınıza komik gelebilir bunlar ama şuan çoğu parada Adam eve dönüyor olayı var. En azından bir göz atın. Bir kaç hafta sonra bu yazıya tekrar döneceğim bakalım kimler ne yapmış.

Yukarı da belirttiğim sadece eğitim çalışmasıdır. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Komodo, Ark, Aelf, Ethereum Classic... 2018 başlarında yatırım yaptığım tokenlar bunlardı. ETC hariç hiçbiri o dönemki fiyatının yarısını bile görememiş. :) O zaman bunlara yatırım yapma sebebim sırf Ledger cüzdanının desteklediği birkaç kripto para biriminden olmalarıydı.

Komodo güzel duyuruyor gibi geldi teknik anlamında sanki 1 dolarda akümüle olmuş şekilde gidiyor bakalım :) etcnin bu denli yürümesi madenciler sayesinde bence duyan yapıyor madencilik yapamayanlar da alım yapıyor uzun vadeli :) eskilerde xrp ve etc güzel güzel hareketler yaptı onlarda yeterince değil :/

Değerlendiren oldu mu arkadaşlar dün %70 başarı sağlandı tabi ben erken kapadım %50 ler doyum noktasıydı. Burdan devam eder mi eder şahsen tekrar eski halinde :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri