Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ETH de Tehlike Çanları Çalıyor!

Bitcoin'deki Düzeltmelerle Ethereum 300 Doları Aşabilir mi? • Coinkolik

Kripto para dünyasında bugün bitcoin sert bir düşüş yaşadı. Bu düşüşün en büyük etkeni bitcoinin düşmesiydi ve en bu düşüşe güvenli liman olarak bilin ETH de katıldı. ETH 1800 lü seviyelerde dolanırken ciddi bir düşüş yaşadı. Kripto para borsalarından Kraken'de yer alan verilere göre ETH 700 dolara iğne attı.

Diğer borsalarda bu kadar ciddi bir düşüş yaşamasa da Kraken'de yaşanan bu düşüş birçok yatırımcıyı tedirgin etti.

Şu anda 1725 dolardan işlem gören ETH gün içinde yaklaşık yüzde 70 ile düşüş kervanına katılan coinlerden oldu ve kendini bitcoinin toplamasıyla bir nebze de olsa toplamış görünüyor.

Bakalım bu toparlanma düşüşün bittiğine bir işaret mi yoksa yoksa yeni düşüşlerin habercisi mi?

Bizleri bilgisayar, telefon başında uykusuz günler bekliyor gibi görünüyor :D

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sağlam projesi olan altkoinlerden 3-5 tanesini belirleyip sepet yapacaksın aslında. Yükselince sat, düşünce al. Ufak ufak elindekini yükselt. Dikkatli olmak lazım tabi alıp satarken terste yakalanmamak için.

ekran kartları düşer mi :D

Aynen hele o telegramdaki pump çılar insanı gaza getiriyor şunu alın, bunu alın %60 kar %70 kar, Elon taktiği uygulayıp pumplatıp karları alıp hedefe ulaştık diyip bitiriyorlar işi, sonra vay efendim biz analistiz trederiz, yok babam ne analisti trederi yağmacılar onlar yağmacı. :D
Ben de artık öyle yapıyorum az öz işlem :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri