Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ETH Sınırsız Supply Olayı

Arkadaşlar biliyorsunuz ki ETH de şuan sınırsız dolaşım yani sınırsız üretim var. Buda demek oluyor ki ETH fiyatının mutlaka belli bir noktadan sonra düşmesi gerekiyor arz talep derseniz evet ama bunu karşılayabilecek hiçbir maddi güç yok öyle ki şuan günlük ortalama 25 bin adet ETH madenciler tarafından üretiliyor. Şuanki fiyatı 383x 25 bin ETH = 9,575,000 milyon $ yapıyor ETH fiyatının dengede kalması için günlük 9 milyon $ civarında ETH alım yapılması lazım diyeceksinizki madenciler satmıyor. Hayır satıyor arkadaşlar madenci cüzdanlarını incelerseniz belli periyotlarda çoğu madencilerin sattıgını göreceksiniz heleki şu fiyattan satmamaları münkün değil + bunun yanında binlerce kar oranı satışları var tradelerden. Benim düşüncem ETH belli bir noktadan sonra ciddi düşüşler yaşacagı xrp yi örnek alın milyarlarca basıldı suan fiyatı malum. ETH 113 milyon oldu dolaşım bunun milyara ulaştıgını düşünün orantısal olarak suan eth fiyatı 38 $ olur. Tabi bu benim kişisel görüş ve analizimdir.

Kaynak: ETH Supply Growth Chart

Bu yüzden Bitcoin'in daha güvenli bir liman olduğunu düşünüyorum. Bir sınırı var ve her seferinde madencilerin aldığı miktarda yarılanmalardan dolayı azalma oluyor. Bu da fiyatının artmasını sağlıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri