Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum 2.0'da Stake Edilen Toplam Ether 7.6 Milyar Dolar Oldu

3.645.442 ETH Adetin üzerinde kilitli Ethereum bulunması ATH yapmasında rol oynamış olabilir mi?

Toplam değeri 7.6 Milyar doların üzerine çıktı kilitli Ether'lerin.

Bu Stake serbest bırakıldığında ne dersiniz Bitcoini aşağı alabilir mi?

Ben bu konuyu buraya açayım kalsın...

Stake serbest kaldığında bir anda arz artacağından kısa süreli bir düşü. 2.0'ın tam devreye girmesiyle beraber de minimum 32 stake ile Ethereum mining yapılabileceğinden, bu sefer arzın ciddi azalması ve 2 seneye varabilecek bir kilit süresinin olmamasından dolayı talebin mevcut durumdan daha fazla olması nedeniyle arzda ciddi bir azalma ve bunun yukarı yönlü fiyata yansıması şeklinde düşünüyorum. YTD.

Ethereum'un kapasitesinin Bitcoin'den iyi olduğuna dair yorumlar okuyorum sürekli farklı farklı mecralarda. Yine de Bitcoin'i al aşağı etmesinin zor olduğunu düşünüyorum. Kripto para birimlerinin genel anlamda benimsenmesi biraz da Bitcoin'e bağlı. Benimsenme mevcut konjonktürde Bitcoin ile paralel gelişiyor. Bitcoin simge durumunda.

1-2 saat önce bir haber okudum. ünlü bir analistin fiyat tahminiydi. Ethereum fiyat tahmini 10.000- 17500 dolar iken Bitcoin fiyat tahmini 350.000- 450.000 dolar idi.

Fiyatlardan ziyade insanların bakış açısını belirtmek için verdim bu örneği.

3.645.442 ETH Adetin üzerinde kilitli Ethereum bulunması ATH yapmasında rol oynamış olabilir mi?

Toplam değeri 7.6 Milyar doların üzerine çıktı kilitli Ether'lerin.

Bu Stake serbest bırakıldığında ne dersiniz Bitcoini aşağı alabilir mi?

Ben bu konuyu buraya açayım kalsın...
Stake ne zaman serbest kalacak bilmiyorum; fakat Bitcoin düşüş trendine girmek üzere. Birkaç hafta veya ay sonra bu Stake edilen ETH serbest kaldığında BTC halen düşüş trendine devam ediyorsa sakın bana ETH, BTC'i düşürdü demeyin. Bu da kalsın burada. :)

Stake ne zaman serbest kalacak bilmiyorum; fakat Bitcoin düşüş trendine girmek üzere. Birkaç hafta veya ay sonra bu Stake edilen ETH serbest kaldığında BTC halen düşüş trendine devam ediyorsa sakın bana ETH, BTC'i düşürdü demeyin. Bu da kalsın burada. :)
Hocam o zaman sen Ethereum'un Bitcoin'i al aşağı edebilme ihtimalini ortaya çıkardın şimdi. Öyle ya da böyle. :)

Hocam o zaman sen Ethereum'un Bitcoin'i al aşağı edebilme ihtimalini ortaya çıkardın şimdi. Öyle ya da böyle. :)
Sıfır sıfır sıfır! Bitcoin en büyük NFT olacak. İnsanlar yarım Bitcoin için milyar dolarlar ödeyecek!

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri