Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum 20.000 Dolar Olur mu?

Merhaba arkadaşlar görüyoruz ki global çapta milyonlarca insan kripto paraları hızla öğreniyor ve kripto para piyasasına giriş yapıyor.

Bir zamanlar en çok açılan konular arasında Bitcoin 20.000 Dolar olur mu cümleleri dolaşıyordu, Artık Bitcoin blockchain teknolojisi ve kalitesi hakkında kendini %90 oranında kanıtladı.

Peki ya Ethereum? Blockchain 1.0 dan sonra gelen en büyük devrim gözüyle bakıyorum bu teknolojiye.

Son günlerdede şahit oluyor ki Ethereum sürekli kendi rekorunu yeniliyor.

Gelelim odak sorumuza Ethereum 20.000 dolar olacak mı?

Ethereum'un 20 bin dollar olması piyasa değerinin 2 trilyon 300 milyar dollar olması demek. Şu andaki tüm piyasanın neredeyse iki katı... Zor ama imkansız değil.

Ethereum'un 20 bin dollar olması piyasa değerinin 2 trilyon 300 milyar dollar olması demek. Şu andaki tüm piyasanın neredeyse iki katı... Zor ama imkansız değil.
Çok mantıklı bakış açısı.
Hocam eminim bu hesaplamaların bitcoin içinde yapıldığını görmüşsündür eskilerde
Zor olan her şeyi kırdı geçti :)
Yani olabilitesi var demek istiyorsunuz ?

Çok mantıklı bakış açısı.
Hocam eminim bu hesaplamaların bitcoin içinde yapıldığını görmüşsündür eskilerde
Zor olan her şeyi kırdı geçti :)
Yani olabilitesi var demek istiyorsunuz ?
Bundan 329 gün önce (10 Mart 2020) Ethereum $ 112 idi. :) 16 kat yukarıda şu anki fiyatı. Neden olmasın?

Bundan 329 gün önce (10 Mart 2020) Ethereum $ 112 idi. :) 16 kat yukarıda şu anki fiyatı. Neden olmasın?
çok doğal geliyor bana
daha önceleride dediğim gibi devletler proje yatırımlarını blockchain 2.0 üzerine yapıyor ve genelde eğitimler ethereum ve solidity olarak veriliyor.
devletlerin bunu görmesi bilmesi. bence ethereum'un gelecekte çok farklı yerlerde olması anlamına geliyor.
bugün 1 milyon istihdam altında bile Ethereum tabanına ağırlık veriliyor çünkü ethereum güzel projelere ön açıyor.

Zaten şuande herkes ETH den bir hareketlenme bekliyor tüm coinler 2x 3x oldu bence ETH için 20k şimdilik biraz zor olsada kısa zamanda 10k olabilir

İleride bu fiyattan almak imkansız olabilir düşüncesindeyim :) YTD

Merhaba arkadaşlar görüyoruz ki global çapta milyonlarca insan kripto paraları hızla öğreniyor ve kripto para piyasasına giriş yapıyor.

Bir zamanlar en çok açılan konular arasında Bitcoin 20.000 Dolar olur mu cümleleri dolaşıyordu, Artık Bitcoin blockchain teknolojisi ve kalitesi hakkında kendini %90 oranında kanıtladı.

Peki ya Ethereum? Blockchain 1.0 dan sonra gelen en büyük devrim gözüyle bakıyorum bu teknolojiye.

Son günlerdede şahit oluyor ki Ethereum sürekli kendi rekorunu yeniliyor.

Gelelim odak sorumuza Ethereum 20.000 dolar olacak mı?
imkansız diye bir şey yok yavaş yavaş yukarı doğru bir ivme var zaten bu yılın sonlarında 17-18000 civarına gelir

Elbette ola bilir gözüyle bakıyorum bunun sebebi de yeni çıkan çoğu koin kendi cüzdanını kullanıyor ve bunu yaparken çoğu eth alt tabanlı çıktığı için işlem ücretini kullanıcıya ödetiyor şuan 1900 adet amepay tokenim var ve hala cüzdanım da bekliyor değeri yaklaşık 100 120 tl vs ama çekmek için gereken 40 ttl hala çeksem mi çekmesem diye düşünüyorum :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Kullanıcılar
6,715
Son üye
pacemaker
Geri