Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum Hakkında Bilgiler

Mehmetdemir.xd

Uzman Çavuş
Ethereum ilk olarak 2013 yılında Vitalik Buterin tarafından ortaya çıkarılmıştır. Peki Ethereum neden bu kadar arz ediliyor? Özellikle son günlerde adeta Btc'nin hacmini geçmiş olmakta olan bu olağan dışı proje gelecekte Btc'yi sollayacağı belirtiliyor. Gerçekten sollayabilir mi? Bunu şimdilerde kimse bilemez. Ocak 2018 itibariyle en büyük piyasa değerine sahip bir kripto para birimi.

İşte Ethereum ve Bitcoin arasındaki farklar:

Ethereum’un blok süresi 14-15 saniyedir. Bu, Bitcoin için 10 dakikadır. Ethereum madenciliği, bazen sert çatallar sırasında değişen ancak genellikle tutarlı oranda yeni dijital paralar üretir. Bitcoin için, oran her 4 yılda bir yarıya düşer. Bende Eth madenciliği yapmak isterim. Ama 100 den fazla Ethereum'um olsa çok güzel olurdu. Bunların hepsini uzun vadede madenciliğe verirdim.

Ethereum daha bu çılgın yükselişini sürdürecek mi? Birçok yatırımcı ve şirketlerin yeni gözdesi olmuş durumda. Tabiki fiyatlanması için Btc'nin piyasaya olumlu olması lazım. Her ne kadar Btc'ye kafa tutacakmış gibi görünse de tamamen Btc'nin elinde.

Birçok analist farklı farklı rakamlar söylüyor. Benim görüşüm Btc'yi geçmesi imkansız. İleride ne olacağını bende bilemem tabiki.

2015 yılında il fon yayınlandı. 2017 yılında ise ciddi yükselişleri ise bütün yatırımcıların ağzını açık bıraktı. Tabiki millet çok sever araştırma yapmadan yükselmiş koin almayı. Ben kesinlikle Ethereum projesi sakat demiyorum. Aksine çok sağlam ve en kaliteli projelerdendir.

Ethereum bildiğimiz gibi bütün koinlerin babasıdır. Btc'den sonra en çok işlem hacmine sahip altcoindir. Aslında böyle büyük bir hacime ve projeye altcoin demek biraz ezici gibi geliyor bana göre. Nedeni aslında bu sene 4.300 dolarlara çıkmasıdır. Birçok yatırımcıya göre az fiyatlanıyor denilirken bana göre gayet güzel fiyatlanmış olması. Daha önümüzde birçok sene var. Aslında acele etmemek lazım.

2015 yılında ilk pazara çıkarken 1.28 dolardı bu kriptoların babası. İnanabiliyor musunuz sadece 1.28! Çok çılgınca fiyatlanmamış mı? Keşke Ethereum'dan o zamanlar 500 tane stake etseydik. Bu yüzden diyorum uzun vade her zaman kazandırır. Ben çoğunlukla paramı al-sat yaparak kaybettim. Uzun vadede her zaman kazandım. Bu işin sırrı zaten sadece sabırdır. Sabır her kapıyı açar. Hayatının her konusunda sabırlı olan kişiler neden kripto paralarda sabırsızdır ki?

Sİzce ilerideki zamanlarda Ethereum tahtını alabilecek altcoinler var mıdır? Ya da Ethereum tahtını kimse alamaz mı? Arkadaşlar neden olmasın? Tamam çok güzel proje olsa da yerini alabilecek projeler vardır belki de. Bunun için sadece araştırma lazım.

Ethereum önümüzdeki 10 sene sonra fiyatı sizce ne olur? Fikirlerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri