Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum Uzun Pozisyonlar en yüksek seviyede

Ekran Görüntüsü (300).png

Bitcoinist haber sitesinin paylaştığı habere göre, Bitfinex borsasındaki işlemlere bakıldığında yatırımcıların Ethereum Uzun Pozisyonları tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Yapılan bu analiz, ethereum yatırımcılarının artık belirgin bir şekilde yükseliş beklediklerinin de bir göstergesi. Çıkan bir çok habere ve yapılan bir çok analize göre ethereum da sürekli bir yükseliş potansiyeli olduğu bildiriliyor. Fakat madeni para henüz beklendiği gibi bir atak gerçekleştiremedi fakat fiyatı alt seviyelere inmek içinde pek istekli görünmüyor. Mevcut yükseliş beklentisinin bir belirtisi olarak adlandırılan uzun pozisyon artışlarının beklenen yükseliş için bir öncü gösterge olup olmadığı yakın zamanda tekrar analiz edilecek gibi.

Bitfinex'te %94,53 long. İlk defa bu kadar yüksek yüzde görüyorum.

Bir yapamadı şu beklenen patlamayı Ethereum. Yapsa da ETC'de biraz yükselse onunla beraber.
3-5 kuruş kar etsek :)
ETC'de hold olmayı çok mantıklı bulmuyorum hocam... %51 saldırıları gerçekleşiyor ve işlevsiz bir altcoin.

Coinkolik sitesinde bugün tarihli yeni bir haber var.

Kripto para istihbarat platformundan elde edilen veriler, büyük oyuncuların Ethereum (ETH) biriktirdiğini ortaya çıkarmış.

Ekran Görüntüsü (1075).png

Ekran Görüntüsü (1077).png

ETC iyice oyuncağa döndü. Senden 3-5 saldırı yemeden durmuyor. ETH için ise patlamaya hazır bomba yorumu yapabilirim. İşe yarıyor mu? Çok işe yarıyor. Fiyatı bu mu olmalı? Benim aklımdaki fiyat tahmini bunun çok çok üzerinde. O yüzden aldığım bir kaç kripto paradan biri ve sepetimdeki 2'nci en büyük orana sahip. YTD

Fiyatı etkileyen bir çok unsur var ve Ethereum genel bir beklenti olan 800 dolarlık fiyatları kısa sürede geçerek 816 dolar seviyelerini test etti.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri