Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

EtherTweet Projesi Gelecek İçin Örnekler | Blockchain Örnek Proje

Aslında benzeri bir çok proje var arkadaşlar, Ethereum tabanlı olan bu Dapp (Merkezsiz Uygulama) bizlere gelecekte Web sektöründe neler olabileceğine dair bilgiler vermektedir.

Bu proje bildiğimiz twitter gibi düşünülebilir, 160 karakter desteklemektedir.
Ben bizzat test ettim güzel bir başlangıç projesi olabileceği için burada sizlerle paylaşmak istedim.

Birde şöyle bir problem var biliyorsunuz Blockzincirine dahil edilen kayıt edilen hiç bir şey silinemiyoru bu yüzden böyle bir proje şimdilik hayalin ötesine geçemez.
Çünkü kötü niyetli kullanıcıların oluşturduğu içerikler silinemeyecek.

Neyse proje için kısa bir başlangıç düşünürseniz
Geth kurmalısınız

kurduktan sonra bir CMD komut satırı açın ve aşağıdaki kodu çalıştırın
Kod:
geth --rpc --rpccorsdomain="http://ethertweet.net"

1622420330340.png

Sonra ikinci bir CMD komut satırı ekranı çalıştırın ve aşağıdaki komutu uygulayın
Kod:
geth attach
1622420501851.png

Eğer resimdeki gibi bir hata alırsanız.

Windows işletim sistemleri için aşağıdaki komutu uygulayın

Kod:
geth attach ipc://./pipe/geth.ipc

Bu komut ne işe yarıyor merak ediyorsanız anlık olarak bağlı olduğunuz Ethereum ağı bilgilerini tutuyor.

Tweet atmak veya Görüntülemek için browserda şu adresi açın
http://ethertweet.net/ui

Şimdilik tweet atma ve görüntüleme Web Ortamında çalışmamakta, sadece komut satırından işlemler yapabilirsiniz.

Detayların tamamı şurada

Eğer olaydan kripto kazanımları olacaksa proje güzel. Yoksa görseli düzgün olmayan projeler geniş kitleye hitap etmesi zor. Yıl 2005 Dolphin açık kaynak tabanlı bir arkadaşlık sitesi piyasaya sürdüm görselden kazanmıştım :) Millet görsele önem veriyor. Tabi ki ben kriptoları matrix gibi görüyorum bana hepsi uyar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,230
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri