Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Evden para kazan tuzağı!

Merhaba arkadaşlar. Forum un bir süredir sessiz takipçilerinden biriyim.
Çalıştığım işte proje bitiminden dolayı çıkışımı aldım. Ayrıca zorunlu bir seyahat planım olduğundan 1,5 ay gibi süreyle geçici bir iş aramak üzere ilanlara bakmaya başladım.

Hepimizin bildiği sarı logolu internet sayfası var. Emlak,vasıta hatta iş ilanı bile verilebiliyor.(bu anlatacağım malum sitenin bilgisi dışında olan birşeydir. )

Karşılaştığım ilan evde şarj aleti paketlenerek paket başı 1 TL kazanç sağladığını vaad eden bir sistem.

Ancak firma bilgisi falan istendiğinde kaçamak cevaplar alıyorsunuz.

Yan sayani olarak nitelendirdiğimiz ve az da olsa ismine aşina olduğumuz markaların işi olduğunu söylüyorlar.

Nihayetinde sizden kimlik fotoğrafı talep edip papara hesabı açıyorlar. (ne amaçla kullandıklarını bilmiyorum)
Başınıza böyle bir durum gelmemesi için bilgi vermek istedim.

Ayrıca eğer ki gelirse papara müşteri hizmetlerini arayıp iptalini sağlayabilirsiniz.

Birçok site hakkında araştırma yaptım ve gerçekten hepsi tuzak boşuna vaktinizi çalıyorlar.
Satoshiturk.com hariç ;)
Gerçekten emek verip foruma faydalı içerikler katarsanız, para kazandığınızı göreceksiniz

Bu konuda dikkatli olmakta fayda var. Size dolar kazandıracaklarını sandığınız siteler aynı zamanda çok tehlikeli sitelerdir. 1 2 dolar için kendinizi yormayın para kazanmanın bir sürü yolu var, sizin isteğiniz ve azminizin olması yeter.

Çalıştığım işte proje bitiminden dolayı çıkışımı aldım. Ayrıca zorunlu bir seyahat planım olduğundan 1,5 ay gibi süreyle geçici bir iş aramak üzere ilanlara bakmaya başladım.

Hepimizin bildiği sarı logolu internet sayfası var. Emlak,vasıta hatta iş ilanı bile verilebiliyor.(bu anlatacağım malum sitenin bilgisi dışında olan birşeydir. )

Karşılaştığım ilan evde şarj aleti paketlenerek paket başı 1 TL kazanç sağladığını vaad eden bir sistem.

Yan sayani olarak nitelendirdiğimiz ve az da olsa ismine aşina olduğumuz markaların işi olduğunu söylüyorlar.

Nihayetinde sizden kimlik fotoğrafı talep edip papara hesabı açıyorlar. (ne amaçla kullandıklarını bilmiyorum)

Ayrıca eğer ki gelirse papara müşteri hizmetlerini arayıp iptalini sağlayabilirsiniz.
evet dediğiniz doğru, eğer daha önce bir papara hesabı açtıysanız bir daha açamıyorlar. Bu yüzden bilgilerinizi alıp 'başvuru sürecinizi başlatıyoruz' diyorlar. Bu süreçte papara hesabınız olup olmadığı kontrol ediliyor. Hiçbir sözleşme vs yok hatta bazıları ssk da yapıyoruz diyorlar. Papara hesaplarını para aklamak için kullandıklarını duymuştum

Dolandırıcı olan birkaç uygulama var ama ödeme yapan güvenilir uygulamalarda var bunların içinde önemli olan araştırmak yorumları okumak.

Ortalık bunlarla dolu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri