Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tebrik ederim oldukça başarılı bir sepet oluşturmuşsunuz.
GateToken uzun süredir izleme listemde. Borsanın yaptığı etkinlikler bu coini daha da değerlendirecek gibi görünüyor.
Listenizi takibe aldım teşekkürler
Yatırım tavsiyesi değildir.
Teşekkür ederim. Ben de uzun süredir bir sepetime eklemeyi düşünüyordum ve hazır böyle bir şey yapacakken tüm adımlarımı burada paylaşmak istedim. ?:)

Eylül ayının geri kalanı için bazen analistlerin dediklerinden, bazen ise kendi teknik analizlerimden toparlayarak yaptığım 13 altcoin içeren sepeti sizlerle paylaşmak istedim. Baştan söylemek istiyorum. Bunlar asla bir yatırım tavsiyesi değildir. Ben sadece kendi fikirlerimi burada paylaşmak amacıyla yazıyorum. Ayrıca ben bu coinlere yatırım yaparak bir portföy oluşturacağım ve yükselişleri sizlerle paylaşacağım.

1. Coin: Cardano (ADA)
Geçtiğimiz günlerde $3.09 seviyelerine ulaşarak tarihinin en yüksek seviyesine ulaşan Cardano, 12 Eylül tarihinde gerçekleştireceği Alanzo Hard Fork ile daha güzel bir yükselişe imza atacağını düşünüyorum. Cardano zaten çok güzel bir proje. Şuan için bile fiyatlandırması gayet iyi. Bu fiyatlandırmanın 12 Eylül tarihinden sonra daha büyük bir artış göstereceği kanaatindeyim. Bu yazıyı yazdığım tarihteki Cardano grafiği şu şekildedir;Ekli dosyayı görüntüle 7334
2. Coin: Cosmos (ATOM)
Şuan 32. sırada ve $24.06 değerine sahip bir coindir. Geçtiğimiz haftalar içerisinde yükselen trendine katılarak 21,29$ direncine takılmıştı. 29 Ağustos'ta yazılan bir habere göre Cosmos (ATOM), Ethereum ağı ile bir köprü kurdu. Cosmos üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa olan Sifchain’in blok zincirler arası iletişim protokolü (IBC) ile entegrasyonu, ilk kez Cosmos ve Ethereum ağları arasında alım satımı mümkün hale getiriyor. Bu olay tabii ki de coinin fiyatını doğrudan etkileyecek bir haber. Bu yazıyı yazdığım tarihteki Cosmos grafiği şu şekildedir;Ekli dosyayı görüntüle 7335

3. Coin: Fantom (FTM)
Bu coinde rank sıralamasında 50. sırada yer alıyor ve $1.16 değerinde. Bu altcoinin yüksek hareketlerinin tamamen Bitcoin'in durgunlaşmasına bağlıyorum. Eğer ilerleyen günlerde çok yüksek yüzdeli bir artış olmazsa Fantom değerini arttıracaktır. Ayrıca Fantom (FTM) çok güzel özelliklere sahip. Çok hızlı bir coin, ağ ücreti çok ucuz, kullanımı kolay ve gayet güvenli. Bu yüzden yatırımcılarını memnun edebilecek sağlam bir proje olduğunu düşünüyorum. Bu yazıyı yazarken Fantom'un grafiği şu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7336

4. Coin: Harmony (ONE)
87. sırada yer alan ve $0.1278 değerine sahip olan Harmony (ONE) coininin yavaştan yükseliş trendine katılıyormuş gibi gözüken bir grafiği var. Şuraya bıraktığım fotoğrafta gördüğünüz gibi toplam kilitli para bakımından Harmony, SushiSwap'i de geride bıraktı.

Ekli dosyayı görüntüle 7337
Bana kalırsa çok büyük bir yükseliş gelecek Harmony'den. Zaten geçenlerde büyük bir yükseliş yapmış, fakat çok geçmeden tekrar eski fiyatına geri dönmüştür ve dalgalanmalı bir şekilde devam etmektedir. Tekrar olası bir yükseliş, Harmony'i gayet iyi yerlere getirebilir. Bu yazıyı yazarken Harmony coininin grafiği bu şekildedir;Ekli dosyayı görüntüle 7338

5. Coin: Mina (MINA)
Dün yaptığı sert çıkışın ardından bir o kadar sert bir şekilde de tekrar eski fiyatına düşen Mina coininin coin sıralaması 113, anlık fiyatı ise $3.91. Yükseliş yaptığında birçok analist kendisinin 20 dolar seviyelerini de geçeceğini düşünüyordu. O sert düşüşün ardından grafiği hala dalgalanmalı bir şekilde devam eden Mina coininin hala aynı seviyelere ulaşması bekleniyor. Grafiğini analiz eden birçok kişi de tekrar sert bir yükseliş yapacağını, ama bu sefer o seviyelerde kalacağını söylüyor. Bu yazıyı yazarken bu coinin grafiği bu şekildedir;Ekli dosyayı görüntüle 7339

6. Coin: Swipe (SXP)
Şuan 117. sırada ve anlık $3.74 değere sahip. Ben bu yazıyı hazırlamaya başlamadan tam 1 saat önce Swipe resmi Twitter hesabından gelen bir tweet birçok şeyi değiştirdi. İşte tweet şu şekilde;

Ekli dosyayı görüntüle 7340
Bu haberden sonra haberi alıntılayarak fikirlerini paylaşan bir çok analiste göre ay içerisinde veya en kötü önümüzdeki aylarda 30X kadar bir yükseliş yapacağı söyleniyor. Değerlendirilebilecek ve yatırımcılarına gayet iyi kazandırabilecek güzel bir coin. Projesi de gayet sağlam. Coine sahip çıkılıyor ve sürekli gerek duyurularla, gerek de yapılan yeniliklerle coin güncel tutuluyor. Ben bu yazıyı yazarken bu coinin grafiği de bu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7341

7. Coin: Energy Web Token (EWT)
Gate.io ve KuCoin gibi borsalarda listelenmiş, fiyatı düşük olduğu için oldukça tercih edilen coinin anlık sıralaması 155, fiyatı iste $14.06. Bu coinde aynı şekilde sürekli güncel tutulan, her gün farklı projelerle yatırımcılarını memnun eden bir coin. Resmi Twitter hesapları üzerinden coin ile ilgili güzel haberler paylaşılıyorlar. Sizde göz atmak isterseniz şuradan ulaşabilirsiniz. Arada Discord uygulaması üzerinden yatırımcıları ile birlikte konuşma günleri düzenleyip gelen soruları yanıtlıyorlar. Sahip çıkılan bir proje yani. Şuan bu coinin grafiği bu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7342

8. Coin: Reef (REEF)
Anlık 159. sırada olan ve $0.02863 değerine sahip olan Reef coin, geçenlerde resmi Twitter sayfalarında yaptıkları duyuru ile kendi coin kartlarını çıkaracaklarını açıkladı. Ayrıca sosyal medyada atılan bazı iddialara göre Kripto para piyasasına oldukça sağlam bir yere sahip olan Elon Musk'ın Reef token ile görüşmeleri olduğu söyleniyor. Fiyatı gerçekten çok makul ve geleceğini çok acık gördüğüm bir coin. Yatırımcılarını memnun edebilecek, yine sahip çıkılan bir coin. Ayrıca yukarıda yazdığım haberler tek başına bile bu coinin grafiğinin canlanmasına yeterli. Reef coinin şu anlık grafiği bu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7343

9. Coin: GateToken (GT)
Piyasada 169. sırada yerini bulan ve anlık $4.61 değere sahip olan, gate.io borsasının kendi projesi olan bir coindir. Borsa tokenlerinin piyasada güzel bir yer tuttuğunu hepimiz biliyoruz. Analistlerin yazdıklarına göre sıradaki BNB olabilecek potansiyele sahip bir coin kendisi. Uzun zamandır sessizliğini koruyan ve dalgalı, sakin bir grafik sürdüren GateToken'in yakın zamanda büyük bir patlama yapması bekleniyor. GateToken'in anlık grafiği bu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7344

10. Coin: Trust Wallet Token (TWT)
Şuanda 231. sırada yer alan ve $1.49 değerinde olan TWT, Trust Wallet cüzdanının kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan basit bir BEP-20 yardımcı program tokenidir. Bu token, sahip olduğu cüzdan uygulamasının popülerliğini arttırmak amaçlı piyasaya sürülmüştür. Şuan Binance borsasında listeleniyor. Burada listelenmeye başladığından beri gördüğü en yüksek fiyat $1.64. Binance'in arkasında olduğu BNB gibi bir coinin ani yükselişlerle $495 fiyatına geldiğini göz önünde bulundurursak, bu coininde aynı hareketleri yapacağını tahmin edebiliriz. Binance sisteminde listelenmesi, bu coin için çok büyük bir avantaj. TWT coinin anlık grafiği bu şekildedir;Ekli dosyayı görüntüle 7345

11. Coin: Alchemy Pay (ACH)
Şuan için 246. sırada yer bulan ve $0.0948 değerinde olan ACH, son 1 hafta içerisinde gayet iyi bir yükseliş yapmış fakat daha sonra çok sert bir düşüşle eski fiyatının da altına düşmüştür. Aynı fiyatlara geri yükselmesini bekleyen analistler, altcoin sepetlerine doldurulması gereken bir coin olarak gösteriyor. Dün yani 3 Eylül tarihinde "coinone" borsasında listelenmeye başladığını duyurdular. Gayet sahip çıkılan ve yatırımcısını memnun edebilecek bir coin. Anlık grafiği ise tam şu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7346

12. Coin: Flamingo (FLM)
377. sırada olan ve anlık $0.7585 gibi gayet makul bir fiyata sahip olan FLM coini çok stabil bir grafiğe sahip. Son bir hafta içerisinde yükselişe hazırlanan bir grafiği var ve yavaştan çıkışa geçiyor. Gün içerisinde de çok dalgalı, sürekli düşen ve tekrar yükselen bir grafiği var. Son 2-3 gündür sürekli şuan sahip olduğu fiyat çerçevesinde gezen coinden anlık bir patlama bekleniyor. Anlık grafiği ise şu şekilde;Ekli dosyayı görüntüle 7347

13. Coin: ARPA Chain (ARPA)
Tam 400. sırada olan ve listemizdeki en düşük fiyata sahip olan ARPA coininin şu anlık fiyatı $0.08902. Grafiğine bakıldığımızda son hafta içerisinde yükseliş, ama son günler içerisinde düşüşe sahip olan bir grafiği var. Tam 1 hafta önce yükseliş sırasında çok fazla ilgi gören bu coin, düşüşü yaşadıktan sonra tekrar yükseleceği konusunda aynı ilgiyi görmeye devam ediyor. Fiyatının bu kadar düşük ve uygun olması da bunun başlıca sebeplerinden. İşte şimdilik grafiği bu şekilde;
Ekli dosyayı görüntüle 7348

Benim analizlerim sonucu doğan ve analistlerin söylediklerinden çıkardıklarımla yaptığım Altcoin sepetim bu şekildedir. Ben bu coinlerin hepsini satın aldım ve Coinmarketcap üzerinde bir portföy oluşturdum. Buradaki ani yükselişleri ve düşüşleri bu konunun altında paylaşacağım.

Son olarak tekrardan; Yatırım Tavsiyesi Değildir. Sadece kendi fikirlerimi paylaşıyorum.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri