Fantomlive (FTL) Ön Satışına Nasıl Katılırım?

  • Destek (support) ve direnç (resistance) alanları.

KriptoLuis

Korgeneral
Süper Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)


0.00009189
  • 0.00000000  
  • #1
dart-1943313_640.jpg


DaoStarter'in Düzenlediği Fantomlive (FTL) IDO'su Whitelist Katılımı Açıldı

Ön satış organizasyonlarından bahsetmeye devam ediyoruz. Bu sefer bashedeceğim IDO, yine DaoStarter’in düzenlediği FantomLive IDO’su olacak.

Daostarter platformunun IDO etkinlikleri diğer ön satış platformlarına nazaran daha az maliyetli denilebilir. Daostarter kısa süre sonra FantomLive için bir ön satış (IDO) etkinliği düzenleyecek. Bu etkinliğin whitelist başvuruları açıldı.

FantomLive IDO’sunun detaylarını incelemeden önce, DaoStarter’ın IDO organizasyonu katılım koşullarından kısaca bahsedelim.

Daostarter’da bir IDO’nun whiteliste’sine kayıt olabilmek için 30 USDT değerinde bir profil avatarı satın almak ve 2 USDT ödeyip bir kullanıcı ismi oluşturmak gerekiyor. Avatar ve kullanıcı ismi işlemleri bir defaya mahsus yapılıyor. Daha sonra platformda yapılacak tüm ön satışların whiteliste’sine kayıt olma hakkı kazanılıyor.

Bilmeniz gereken önemli bir nokta da, ön satışların hepsinden kazanç sağlayamayabileceğinizdir. Yine de, birçoğundan kazanç elde edilebiliyor.


FantomLive (FTL), topluma yararlı olmak adına bir zincir inşa etmek için Fantom ağı üzerindeki bağlantı protokollerinin birleşimi olmayı hedefliyor. Ayrıca FantomLive, projelerin piyasaya çıkmadan önce fon toplamasını sağlamak için oluşturulan bir fırlatma rampası olacaktır.

FantomLive whitelist katılımı için bazı basit sosyal medya görevlerinin tamamlanması gerekli. Bu görevleri tamamlayarak whitelist başvuru formunu eksiksiz bir şekilde dolduran kişiler içinden kura yoluyla belirlenecek 650 katılımcı, 100 bin USDT değerinde 13,717,421 adet FTL tokenin satışının gerçekleştirileceği ön satış etkinliğine girebilecek. FTL’nin ön satış fiyatı 0.00729 USDT olacak. Ön satışa girebilen kişiler, 200$ ile 500$ değerinde FTL tokeni, BSC tabanlı USDT kullanarak alabilecek. FTL token IDO’sunun whitelist katılımı 11 Ocak 09:00 ile 16 Ocak 08:00 tarihleri arasında yapılabilecek.

FTL token IDO’su ise 16 Ocak’ta 12:30 ile 17 Ocak 12:30 tarihlerinde DaoStarter platformunda yapılacak. IDO katılımcıları, DaoStarter platformuna BSC cüzdanlarını bağlayarak tercihe göre 200$ ila 500$ değerinde FTL token alabilecek. Bu IDO orgnizasyonunda belirli sayıda token satılacağı için IDO’nun başlangıç saatinde işlem yapılması daha uygun olacaktır çünkü tokenler kısa sürede tükenebiliyor. IDO’da alınan FTL tokenlerin %50’si hemen satılabilecek durumda olacakken diğer %50’lik bölüm, her ay %25 oranında serbest bırakılacak.

FantomLive (FTL) Whitelist sosyal medya görevleri:

FantomLive Telegram kanalına katılmak

FantomLive'yi Twitter'da takip etmek

DAOStarter Telegram grubuna katılmak

DAOStarter'ı Twitter'da takip etmek

DAOStarter Telegram kanalını takip etmek

Sabitlenen tweet’i 3 kişiyi etiketleyerek reweet’lemek

DaoStarter, çekilişle IDO hakkı kazananları mail ile bilgilendirecek.

FantomLive IDO’su hakkında sizinle bağlantı kurarak para isteyen dolandırıcılara dikkat ediniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
 

Bu konudan KriptoLuis isimli kullanıcıya 0.00001991 Bitcoin verilmiştir

Üst