Neler yeni

Faucet Nedir?

  • Testnet: Yazılım projelerinin test edilmesi amacıyla kurulan blokzincirlerdir. Burada yapılan transferlerin maddi değeri yoktur.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SatoshiTURK

Programmer
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Katılım
23 Tem 2020
Mesajlar
2,351
Çözümler
14
Tepkime puanı
2,480
Puanları
285
Konum
istanbul
Web sitesi
satoshiturk.com
Cinsiyet
Erkek


0.81047659
  • 0.00000000  
  • #1

Faucet Nedir ? Faucer, kelime anlamı olarak musluk demektir.

Bitcoin Faucet, Dogecoin Faucet, Litecoin Faucet, BTC Faucet Ripple Faucet gibi bir çok dijital para kazandıran faucet sitesi vardır.

Bazıları dakikada bazıları saatte para verir bazıları ise görev yapmanız sonucu size para vermektedir.
Bu konuda size faucet siteleri ve çalışma şekli hakkında kısa bilgilendirme yapacağız.

Faucet Sitelerinden Nasıl Bitcoin Kazanılır ?

Faucet sitelerinin asıl amacı sizin sitede zaman geçirmenizi sağlamak, geçirdiğiniz zaman sürecinde pop up reklamlarla veya banner reklamlara tıklamanıza teşvik etmek reklam gelirlerinin bir kısmını kullanıcılar arasında paylaştırmak ve kullanıcıyı elinde tutmak amacıyla kısa ve sık zaman aralıklarıyla çekim imkanı sağlamaktadır.


Faucet sitelerine yatırım yapmadan gelir elde edilir ve kripto para hesap/cüzdan numaralarınıza anında çekim imkanı sunar. İnternetten para kazanmaya yeni başlayan ve kripto paralara merak saran arkadaşlarımızın ilk başta faucet siteleri kullanarak kripto para türlerini, hesap numaralarını ve çekim işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmeleri için bir başlangıç niteliğindedir. Faucet sitelerinden referans toplandığı zaman veya bir ekiple çalışma yapıldığı zaman güzel paralar kazanılabilir.

Faucet sitelerinden en çok Bitcoin (BT) kazanmanızı sağlayacak Moonbitcoin.cash sitesini tavsiye edebiliriz. Bu siteye üye olup günlük giriş yaparak düzenli para çekimi yapabilirsiniz. Ve en güzel yanı ise hiçbirşey yapmanız istenmez günlük 2 dk ayırarak siteye girip musluktan kazandığınız parayı Bitcoin cüzdanınıza çekmek.


Dogecoin faucet sitelerinden en ünlü olanı ise Moondogo.co.in sitesidir ve buda yukarıdaki moonbitcoin.cash sitesi ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Ve aynı zamanda farklı kripto para kazandıran faucet sitelerini kullanarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Yine dünyaca en ünlü Litecoin sitesi olan Moonliteco.in sitesini örnek verebiliriz.

Devamlı olarak güncel faucet siteleri takip ediyoruz ve güvenilir olduğunu düşündüğümüz siteleri siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. Bizleri takipte kalarak kazancınızı artıracak faydalı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda Faucet Nedir? Faucet Sitelerinden Nasıl Para Kazanılır? Ödeme Yapan Faucet Siteleri? gibi soruların cevabını verdik. Faucet siteleri hakkında daha fazla bilgi almak için en güvenilir ödeme yapacan faucet siteleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Kripto paralar hakkında soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Bir sonraki yazmızda görüşmek üzere.
 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst