Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Faucetpay.io da BTC yi çarpın bölümü

Faucetpay cüzdanında Saçma Sapan bir hata yüzünden 2000 dogem başka bir cüzdana gitti, Cüzdan hesabımda kayıtlıymış ama ben kimin bilmiyorum. Yeni kaydettiğim bir cüzdanı seçmeme rağmen eskiden kayıtlı bir cüzdana gitti dogeler.
Destek talebine yazdığımda bunun hata olduğunu biz göremiyoruz, Cüzdan zaten sizde kayıtlı oyüzden yabancıya gitmemiştir. İşlemi tekrarlayıp hatayı bize resim olarak atabilirseniz yardımcı oluruz diyorlar.

Tamamen saçmalık yüzünden 2bin doge çöpe gitti.
Hoş olmayan bir durum yaşamışsınız.
Bildiğiniz gibi cüzdan tarafından yapılan tüm ödemeler manuel olarak işleniyor. Geçmiş gerçi ama ödeme talep ettikten sonra keşke ödeme durumunu kontrol etseydiniz. En azından, talebiniz işleme alınmadan iptal tuşuna basarak ödeme emrinizi iptal edebilirdiniz. Bir gelişme olur mu bilinmez ama umarım yazışmalar sonucu olumlu netice alırsınız.

Hoş olmayan bir durum yaşamışsınız.
Bildiğiniz gibi cüzdan tarafından yapılan tüm ödemeler manuel olarak işleniyor. Geçmiş gerçi ama ödeme talep ettikten sonra keşke ödeme durumunu kontrol etseydiniz. En azından, talebiniz işleme alınmadan iptal tuşuna basarak ödeme emrinizi iptal edebilirdiniz. Bir gelişme olur mu bilinmez ama umarım yazışmalar sonucu olumlu netice alırsınız.
parayı hızlı göndermem gerekiyordu bu yüzden hızlı gönderimi seçmiştim, iptal etmeyi denediğimde bu seçenekten dolayı iptal edemedim. Mailimede erken bir dönüş gelmediği için para gitmişti.

Maalesef herhangi bir olumlu dönüş alamadım, olan benim 2000 dogeye oldu :(

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri