Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Faucetpay Kripto Para Cüzdanı

Özellikle musluk siteleri kullanan kişilerin çoğunlukda kullandıgı faucetpay düşük komisyon ve hızlı gönderim gibi avantajlarıyla ön planda. Faucetpay 8 adet kripto parayı desteklemektedir. Kullanımı oldukça basittir deposit / whitdrawal kısımlarından yatırım ve çekim yapabilirsiniz. 2 türlü çekim vardır hızlı ve yavaş gönderim. Hızlı gönderim istiyorsanız tabiki biraz daha fazla komisyon ücreti ödemeniz gerekmektedir. Sitede ayrıca PTP kısımları ile satoshi toplayabilirsiniz. Multiply kısımda dice / crashes gibi oyunlar oynayarak kripto paralarınızı katlayabilirsiniz.

Topladıgınız coinleri coin swap sekmesinden tek bir coine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca reklam verme kısmıda mevcut reklam veren ücretlendirmeside oldukça düşük tutulmuştur. Faucet list kısmından ise cüzdanın desteklediği musluk sitelerini görebilirsiniz. Birine tıklayıp üye olursanız hemen btc toplamaya başlayabilirsiniz.

Üyelik Link: https://faucetpay.io/?r=273898

Bu micro cüzdandan yapılan ödemelerin ücretleri ilgili bir bilgilendirme var.
Btc ücretlerinin artması nedeniyle çekme ücretlerini önce 60000 satoshi ve sonrasında 100000 satoshiye çıkarma kararı alınmış. Blok zincir ağ tıkanıklığı azaldıkça normal oranlara inileceği bilgi verilmiş.
Bu yüksek ücretlerden kaçmak için btc leri tron,doge gibi paralarla degiştirek çekim işlemi yapılması yönünde tavsiye verilmiş.

ben hep doge olarak çekim yapıyorum en az işlem ücreti ve hızlısı kesinlikle tavsiye ederim hılı çekim de de sadece 5 doge istiyor ki ben yine 5 doge yi çok az buluyorum 500 - 1k arası çekim yaptığım da

faucetpay ın dönüşüm % liğini bilmiyorum fakat komisyonu yüksek gibi geldi bana..dün btc leri doge ye cevirerek çekmiştim birazda aceleye geldiğinden ilgili bilgiyi aramadımda..tahmin ettiğim gibiyse iyi bir durum değil microwallet için..

Yeni güncelleme ..
Bitcoin ağı geçen zamanda biraz rahatlamış olacak ki çekim ücretleri 15000-30000 olarak güncellenmiş . Düşmeye biraz düşmüş ama halen btc olarak çekim yapmak için makul yerlerde degil. Bir süre daha btc çekimini unutmak gerek gibi.

Uzun zamandır Faucetpay cüzdanını kullanıyorum. Bazı musluk ve PTC sistemleriyle olan anlaşmalarından dolayı çekim yapmak rahat oluyor Faucetpay sayesinde. Orada biriktirdiğim coinleri de yine rahatça borsa adresime çekebiliyorum. Bir hızlı bir de normal çekim seçeneği sunuyor. Hızlı çekimde para hesabınıza daha hızlı geliyor ancak 2 katı fee ücreti kesiyorlar. Normal çekim yaptığınız zaman 3-4 saat içinde transfer gerçekleşiyor zaten. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Diğer pek çok platform gibi Faucetpay de sanırım BTC çekimi konusunda transfer ücretlerini yüksek tutmaya karar vermiş. Hiç şaşırmadım. Bahane hep aynı. Blockchain ağındaki yoğunluk. Ben genelde LTC olarak çekim yapıyorum oradan. Pratik bir cüzdan. Bu piyasada birçok kolaylık sağlıyor diyebilirim.

14.03.2021 Tarihli önemli bir gelişme...

-----------------Ne yazık ki, FaucetPay'in bugün 600.000 $ civarında bir zarara uğradığını duyurmak zorundayız. Sıcak cüzdanlarımız tehlikeye atıldı ve bilgisayar korsanı fonlara erişebildi. Hala sorunu araştırıyoruz ve tüm ayrıntıları yerel yetkililerle paylaştık. Lütfen emin olun, FaucetPay kaybı karşılayacaktır ve hiçbir kullanıcı saldırıdan etkilenmeyecektir. Bu arada, para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden etkinleştirene kadar sabrınızı rica ediyoruz. Lütfen daha önceki para yatırma adreslerine para göndermeyin, aksi takdirde bunlar kaybolacaktır. Yeni adresler oluşturulacaktır. Sebep olduğu rahatsızlıktan dolayı çok üzgünüz.---------------

14.03.2021 Tarihli önemli bir gelişme...

-----------------Ne yazık ki, FaucetPay'in bugün 600.000 $ civarında bir zarara uğradığını duyurmak zorundayız. Sıcak cüzdanlarımız tehlikeye atıldı ve bilgisayar korsanı fonlara erişebildi. Hala sorunu araştırıyoruz ve tüm ayrıntıları yerel yetkililerle paylaştık. Lütfen emin olun, FaucetPay kaybı karşılayacaktır ve hiçbir kullanıcı saldırıdan etkilenmeyecektir. Bu arada, para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden etkinleştirene kadar sabrınızı rica ediyoruz. Lütfen daha önceki para yatırma adreslerine para göndermeyin, aksi takdirde bunlar kaybolacaktır. Yeni adresler oluşturulacaktır. Sebep olduğu rahatsızlıktan dolayı çok üzgünüz.---------------
Şu sektörün korsan belası nedir. Eskiden sürekli gerçekleşen banka soygunları gibi teknoloji geliştikçe tedbirler daha sıkı olacaktır ama yinede arada olıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri