Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

FauDoge - Ücretsiz Dogecoin Musluğu

nedre

Onbaşı

Faudoge ücretsiz dogecoin kazanma sitesidir. Faucet ve dogecoin kelimelerinin koyu kısımları alınarak site ismi belirlenmiştir. Geliri tamamen sponsor ve yerleşik reklamlara dayanır ve elde edilen geliri kullanıcılarına pay eder.

Saatte bir ve 30dk bir olmak üzere iki musluk bulunmaktadır. Bunun dışında görevler bölümünde reklam tıkla kazan, uygulama indir kazan gibi teklif duvarları vardır.

Haftalık piyango çekilişi bulunmaktadır. 1 bilet ücreti 1 DOGE dir.

Aktif bir kullanıcı iseniz havuz kazançlarını artırmaya yarayan vip paketleri mevcuttur.

Sonuç olarak bu bir faucet (musluk) sitesidir. Tüm dünyadaki örnekleri gibi kimseyi zengin etmez. Ancak piyango bölümünde yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için de yatırım şartı yoktur. Musluktan topladıklarınızla bile şansınız deneyebilirsiniz.

Referans kazancı %20 dir. 50 ve üzeri referansa sahip olanlara ekstradan %3 referans kazancı eklenir.

www.faudoge.com

Öncelikle foruma hoş geldiniz..

Sanırım bu sitenin kurucusu ve sahibi sizsiniz ..Sitenizin, size ve kullanıcılarınız için kazançlı olmasını dilerim, konu tanıtımınız da hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim hocam. Evet site bana ait kazançlı olmasını için elimden geleni yapmaya çalışıyorum bakalım hayırlısı. Şu an için birkaç teklif duvarı başvurusu yapıldı cevap bekleniyor. İnşallah onaylanırsa daha kazançlı hale gelecek.

faudoge ödemeler.jpg

Hocam inceleme fırsatı buldum da çekim limiti biraz yüksek geldi diger sitelere göre ve kesilen ücrette 10 doge olarka yazıyor o da diger uygulamalara göre biraz pahalı geldi
Malum site açıldıktan 2 hafta sonra dogecoin fiyatı 11 katına çıktı :) Haliyle önceki limitleri yeni kurun sabitlenmesini bekleyerek düzenleme yaptık. Yaklaşık 1 haftadır çekim limiti 50Doge. Komisyon konusunda felixo ve trbinance açısından sıfır komisyon fırsatı sunduk sitede de duyurduk. Onun dışındakiler için 10doge komisyon yine de ideal kalıyor. (Binance 50doge olduğu düşünülürse) Faucetpay alt yapısı kullanmak için şartlar var bize uymadığı için orayı kullanamıyorum o yüzden de komisyon bana değil aslında biriken miktarın güvenle saklanmasına ve aktarım komisyonlarına gidiyor.

Yaklaşık 45 gün oldu site açılalı;

12700+ tekil kullanıcıya ulaştık.
108 ödeme gerçekleştirdik. (Dogecoin fiyatı 11 katına ulaştığında dahil 10 saat içerisinde ödemeler gerçekleştirildi)
Oyun oynayarak, anketlere katılarak, uygulama indirerek dogecoin kazanma imkanı sunan anlaşmalar yaptık
Cumartesi akşamları artık güzel bir rutin oldu piyango çekilişi ile 3 kullanıcımıza hatırı sayılır ödüller vermeye başladık
Site dışı etkinlikler düzenledik ve kazanç artırmaya yönelik karınca kararınca bir şeyler yaptık
Ufak miktarda bir stake (Yatırım) fırsatı sunduk
Kısaca kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda elimizden geldiğince yenilikler yapıyoruz.

Tabi memnun olan var olmayan var herkese saygımız sonsuz ama bu tarz bir siteyi yönetmek bile başlı başına bir dert. Destekleri için herkese teşekkür ederiz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri