Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet Felixo Borsası FLR Ödemeleri Yapmadı

Felixo borsası XRP airdrop coini olan FLR coin ödemeleri halen yapmadı. Son 1 aydır her gün en az 1 kere mail atmama rağmen ödemeler gerçekleşmedi

Şartlar koşullar gibi bir kısım var mı?

Genellikle bu tip bölümlerde iptal etme hakkı saklıdır tarzında ibareler olur.

Flare Network'ünde Dağıtılacak Spark Airdrop'u Felixo'da!​

2020-12-09

Sevgili Felixo Kullanıcıları,

Felixo, Flare Network’ün Spark (FLR) airdropunu destekleyecektir.

12 Aralık 2020 saat 03:00 (GMT+3) tarihinde tüm Felixo Ripple (XRP) sahiplerinin anlık bakiye görüntüsü alınacaktır. Resmi dağıtım tarihi ve detaylar daha sonra duyurulacaktır.

Ripple (XRP) için yatırma ve çekme işlemleri, 12 Aralık 2020 saat 01:00 (GMT+3) tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Anlık görüntü alma işlemi tamamlandıktan sonra yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacaktır. Airdrop sırasında Ripple (XRP) paritelerindeki alım satım etkilenmeyecektir.

Spark token dağıtımının formülü şu şekilde olacaktır:

Felixo Kullanıcısı A = (Kullanıcı A’nın anlık görüntü sırasındaki Ripple (XRP) bakiyesi / Anlık görüntü anında Felixo tarafından tutulan Toplam Ripple (XRP) sayısı) * Felixo tarafından airdrop için alınan Toplam Spark Token sayısı.

Önemli Notlar:

• 10 XRP'nin altındaki Ripple (XRP) bakiyeler (tahtalardaki açık alım satım emirleri dahil) airdrop kapsamına alınmayacaktır.
  • Airdrop'a yalnızca Ripple (XRP) bakiyeleri dahil edilecektir. Kira ve Felink üzerindeki Ripple (XRP) tutarı dahil edilmeyecektir.
Airdrop'un dağıtılma metoduyla ilgili resmi açıklamalar için Spark token resmi sitesine Flare Networks bakabilirsiniz.

Felixo Ekibi

Bu şekilde duyurular kısmında halen bulunuyor hocam. Ama dağıtım noktasında 10larca mail atmama rağmen bilgi verilecektir denerek geçiştiriliyorum :(

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri