Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Film Öneri #2 Extraction

burk1

Uzman Çavuş
Extraction

Silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu baronları arasında geçen savaşta olan genç bir çocuğun korunma ve kurtarılma konusunu içeriyor, forumdaşlarım izleyenleriniz tabii ki vardır ancak izlemeyenler için bu film bir efsane niteliğinde aksiyon ve savaş içeriyor,
Kesinlikle tavsiye ederim
Tür: Aksiyon
Puanım: 10/10

İzleyeceksen Netflix de Mesiah izle o da çok güzel bir dizi ya da Cursed ben de yeni başladım o diziye gerçekten güzel bir dizi o da izlemeni tavsiye ederim ..

Chris Hemsworth Nam-ı diğer Thor Abimizin başrolde olduğu bir yapım, ben açıkçası çok beğenmedim. Geçmişinden kaçmak isteyen bir adam ve bir çocuk, kurgu da yeterli bir üzerinde durma yok. Çatışma var Sonradan Araba ile kaçış sonra çatışma sonra biraz ara sahne ve sonra yine çatışma.

Chris Hemsworth Nam-ı diğer Thor Abimizin başrolde olduğu bir yapım, ben açıkçası çok beğenmedim. Geçmişinden kaçmak isteyen bir adam ve bir çocuk, kurgu da yeterli bir üzerinde durma yok. Çatışma var Sonradan Araba ile kaçış sonra çatışma sonra biraz ara sahne ve sonra yine çatışma.
Katılıyorum boş vakitte değerlendirilecek bir film ekstra olarak filmi öne çıkaracak bi yanı yok 10/6 . Upgrade izlemenizi tavsiye ederim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri