Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Forex Şirketleri Dolandırıcımı ?

R

Ramazanakbulut

Misafir
Bu yazıda herhangi bir kuruluşa kötü yorum yapılmamaktadır ve yatırım tavsiyesi değildir

Forex şirketleri vadeli işlemler üzerinden alım satım yaparak kar kazancı Sunan şirketlerdir peki dolandırıcı mıdır? Forex şirketleri ile iş yapmadan önce çok fazla araştırma yapmak elinizdeki sermayenizi hiç etmemenizi sağlar
Swap, komisyon, işlem noktaları hakkında bilgi almadan sakın girmeyin girmenizide pek istemem fakat swap yüzünden çok yatırımcının parası hiç olmuş durumda ve madurlar tam bilgilendirme almadan para yatırdıkları için elindeki sermayelerini kaybetmektedir.

Kısa sürede çok kazanç elde edebilirsiniz bu olası durumdur fakat şirketlerin hepsi güvenilir olmadığından dolayı zarar ettiğinizde ettiğiniz miktar şirketlerin kasasına kazanç olarak giriyor olabilir bunun önüne geçmek bu işe başlamamaktan geçiyor vadeli işlemlerde kaldıraçlarınızo yüksek tutan şirketler dolaylı yoldan sizin üzerinizden kar yaparak sizi madır ediyorlar ve geri almanız uzun mahkemeler sürmekte bu yüzden elinizdeki para avukat ve yol masraflarınızın karşılığı olarak dönmekte bu konuda bazı şikayet sitelerine girip kullanıcıların yorumlarını okumanızı tavsiye ederim kazanç elde edenler ise güvenilir şirketlerle çalıştığından ediyordur unutmayın kimse sizden kar etmediği için şunu alın satın demez komisyonları yüksek olabilir zararlarınızdan kazanabilirler ve en önemlisi swap kesintileriyle paranızın tamamından olabilirsiniz. Vadeli işlemler binance gibi borsalarda mevcut. Kendiniz için buralarda işlem yapmak araştırıp öğrenmek daha mantıklı olacaktır çünkü patron sizsiniz ve sorunluluk size ait dur yada devam demek sizin elinizde risk sizde başkasının verdiği tavsiyelerle zarar ettiğinizde mahkemelerle uğraşmaktan daha iyi bir durumdur.
Kısaca forex şirketlerinden madur olanların fazlalığından söz etmek istedim paranız sizindir ve göze hoş gelen her şey güzel ve doğru değildir
Okuduğunuz için teşekkürler bu yazım yatırım tavsiyesi değildir ile birlikte herhangi bir şirkete hakaret yada kötülemede bulunmadığımı bildiririm iyi günler :)

Yarısı, belki daha fazlası d0landırıcı. İlk sefer para ödeyen, ikinci sefer ödeyen, üçüncüden itibaren sorun çıkarmaya başlayıp sonra bir sebep bulup banlayan firmalar. Çoğu lisanslı bile değil, hatta 3-5 milyon lira vurup kaçıp giden firmalar. Bana mail gönderenleri direkt engelliyorum, arayanların suratına kapatıp engelliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri