Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Forumda Para Kazanabilir Miyim?

Ben bazi sitelerin dogru olub olmadigini denerim.Hakketen iyi bir site oldugu ve ya parayi verdiyi icin oynamaga baslarim.O yuzden bu site benim cok hosuma gitti.Umarim cok kazanirim arkadaslar.Sizede tavsiye ederim.Birde bu bir turk sitesi oldugu icin cok seviniyorum.

Hoş geldiniz bu site bir oyun sitesi değildir. Sadece ve sadece para kazanmak için gelmişseniz ve böyle apaçık belirtiyorsanız büyük ihtimalle birkaç gün sonra bıkıp gidersiniz.

Bu yazıyı onaylamayacaktım; fakat ilk yazınız olduğu için ve diğer kullanıcılara örnek olması için onayladım.

Forum kurallarını okuyup anladığınız takdirde siz bizi seveceksiniz biz de sizi seveceğiz. Karşılıklı sevgi ve saygı varsa bu forumda kazanç var.

Tek amacımızın para kazanmak olmaması gerekiyor. Her an gerçekten faydalı olabilecek bir sürü yazılar yazılıyor. Senin tercihin tabi ama ne öğrenirsem kar mantığıyla ilerlemezsen çabuk sıkılırsın.

kardeşim formdaki yöneticiler kaliteye özgünlüğe bakıyor formda böyle bir yazı paylaşmak mantıksız ödeme yapmasa dahi bişeyler katabilir sana benim düşüncem bu şekil
Aynen öyle ben 3 5 tane alt coin biliyordum burada yatırım için ismini ilk defa duyduğum şeyleri öğrendim ve artık onlara yatırım yapıcam. Öbür türlü sıkıcı olur zaten.

SatoshiTürk gerçekten samimi, ilgili ve anlayışlı bir yönetim kadrosuyla birlikte güzel işler yapacağa benziyor. Başarılar

Ben bazi sitelerin dogru olub olmadigini denerim.Hakketen iyi bir site oldugu ve ya parayi verdiyi icin oynamaga baslarim.O yuzden bu site benim cok hosuma gitti.Umarim cok kazanirim arkadaslar.Sizede tavsiye ederim.Birde bu bir turk sitesi oldugu icin cok seviniyorum.
Bende youtubeden izledjgim bi videoyla buldum iyiki bulmusum cok guzel bilgiler analizler var bilgileri birbirimizle paylasip biseyler ogrenip ayni zamanda da para kazanmak cok guzel vermemezlik yapacaklarinida sanmiyorum ilk defa forumla ilgilenen bi admin gordum basarilarinin devamini dilerim

Bende youtubeden izledjgim bi videoyla buldum iyiki bulmusum cok guzel bilgiler analizler var bilgileri birbirimizle paylasip biseyler ogrenip ayni zamanda da para kazanmak cok guzel vermemezlik yapacaklarinida sanmiyorum ilk defa forumla ilgilenen bi admin gordum basarilarinin devamini dilerim
8 aydır hiç bir kullanıcımızı mağdur etmedik.
ödemelerimiz duyurular kategorisinde mevcuttur.
toplamda bugünün kur'u ile 50.000 TL'yi buldu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri