Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Free bitcoin cash

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Uzun süredir düzenli ödeme aldığım bir diğer uygulama free ltc ile aynı şirkete ait benzer bir uygulama kazanma şekli aynı ben mexc borsasına çekiyorum ancak Binance yada diğer borsalara da bir sıkıntı olmuyor. Her hafta limite ulaşırsam kesin ödüyor benim için limite ulaşmak da sıkıntı olmuyor ödeme kanıtı atıyorum ben iki hesaptan yapıyorum

Screenshot_20220122-123542625~2.png

insanı zengin edecek boyutta bir kazanç saglamasada uygulama denenmeye deger damlaya damlaya göl olur demişler.

1 tl bile etmiyor borsada bozdurdugumuz zaman az önce degerine baktım.
Doğrudur ancak saatte sadece bir kere tıklama yaptığınızı varsayrsanız 60 dk içinde bir kaç saniye ayırıyorsunuz gerçekten biriktirirseniz güzel para yapıyor ltc uygulamasından bir yılda 1ltcden fazla almıştım 100 dolar üzerinde satıp başka bir Koin aldım arada giriyorum o kadar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri