Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Free litcoin

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Arkadaşlar uzun süredir kullandığım bir uygulama var Android için geçerli free litecoin saat başı tıklama ve 4 saatte bir ayrı musluk yeri var ayrıca oyna kazan izle kazan indir kazan ve anket ile de kazanma mevcut 20000 litoshi ve üzeri olduğu zaman salı günleri otomatik gönderim yapıyor ben paribu ya çekiyorum hesabın birinizde trustwallete çekiyorum Binance da alt limiti yüksek olduğu için risk atmıyorum her salı alt limiti geçince yatıyor ayrıca eski bir telefon vardı sürekli sıfırlayın görevleri tekrar tekrar yapıyordum daha iyi kazanıyordum telefon tamamen kırıldı eğer sizde de varsa öle bir telefon yada tablet daha fazla kazanabilirsiniz.
Ödeme kanıtı attım alttaki bu uygulamadan aldığım üstteki kapanan telegram botu

Screenshot_20220122-123111365.png

çok az veriyor bana sorarsanız ugraşmaya degmez hesabınıza yatan parayı toplasanız 1 tl bile etmiyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri