Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Freebitco.in - En populer, en güvenilir musluk

Bir arkadaştan hesap devralmıştım. Hatırı sayılır bir yatırım yaptığı için captcha kodu istemeden roll yaptırdığı için telefona eklenti kurup, otomatik roll yaparak kazanç sağladım fakat hep ödeme limitine yakın yerlerde hırsa kapılarak multiply girdim ve kaybettim :)) Kullanmak isteyen olursa captcha'yı kaldıracak maddeleri uyguladıktan sonra otomatik roll için eklenti kurarak, kazanç sağlayabilirler. Tabi kazanılan rp'ler ile kazancı arttırıcı stratejiler yapmak çok önemlidir.

Bir arkadaştan hesap devralmıştım. Hatırı sayılır bir yatırım yaptığı için captcha kodu istemeden roll yaptırdığı için telefona eklenti kurup, otomatik roll yaparak kazanç sağladım fakat hep ödeme limitine yakın yerlerde hırsa kapılarak multiply girdim ve kaybettim :)) Kullanmak isteyen olursa captcha'yı kaldıracak maddeleri uyguladıktan sonra otomatik roll için eklenti kurarak, kazanç sağlayabilirler. Tabi kazanılan rp'ler ile kazancı arttırıcı stratejiler yapmak çok önemlidir.

Kazanılan RP’leri en iyi kullanma yolu 100.000 olunca 100.000 satoshiye çevirmek bence..

Bu tarz siteler para kazaandırmaz genelde en düşük btc miktarı gelir sürekli 0-9885 arasında bir sayı geliyor genelde saatlik 3 satoshi hiçbirşey çöp bir site ugraşmaya degmez.

Bu tarz siteler para kazaandırmaz genelde en düşük btc miktarı gelir sürekli 0-9885 arasında bir sayı geliyor genelde saatlik 3 satoshi hiçbirşey çöp bir site ugraşmaya degmez.
Hocam senelerdir bu sistemi kullanıyorum. Şu an ufak gelen ödül btc 100 kat artınca değerli oluyor. Bu siteden binlerce liralık Btc kazandım. Önyargılı olmayalım lütfen.

Hocam senelerdir bu sistemi kullanıyorum. Şu an ufak gelen ödül btc 100 kat artınca değerli oluyor. Bu siteden binlerce liralık Btc kazandım. Önyargılı olmayalım lütfen.
Biriktirme yoluyla BTC kazanilan musluk sistemlerinin en eskilerinden ve hala ayakta.

Ancak ona harcanan emek ile 10 TL lik BTC alsan ki 10 TL artık para değil, 10-15 günlük emeğini çıkarırsın.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri